„Redmi 9A“ anonsas – ypač biudžetinis išmanusis už adekvačią kainą

„Redmi 9A“ išmanusis telefonas paremtas ideologija „nerasite geresnio išmaniojo telefono už tą pačią kainą“. Modelis buvo sukurtas laikantis taktikos, kai už prašomą sumą „sukišama“ maksimali įranga. Tai yra vienu įkrovimu ilgai veikiantis išmanusis telefonas, nebrangus ir nepalieka ribų segmento, kuris paprastai vadinamas prieinamu.

Išvaizda

Šiandien pristatyto „Redmi 9A“ išvaizdą galima apibūdinti dviem žodžiais – praktiška ir asketiška. Tai yra utilitarinio dizaino pavyzdys, kai prietaisas nepasižymi elegancija, o plonas „smakras“ ekrano apačioje jau tapo daugiau gryna klasika, nei madingu akcentu.

Nugarėlė pagaminta iš plastiko ir joje buvo sumontuota pagrindinė kamera su vienu jutikliu, tačiau norint suteikti solidumo, ji buvo įtaisyta ovaliame blokelyje kartu su LED blykste. Žiūrint iš priekio dizainas niekuo neišskirtinis – tokių išmaniųjų telefonų su lašo formos ekrano išpjova rinkoje yra labai daug.

Techninė įranga

Biudžetiniuose sprendimuose vargu ar įmanoma pirkėjus nustebinti naujovėmis, todėl gamintojas bandys „pasiimti savo“ bei įgyti vartotojo lojalumą derindami talpią bateriją ir naują platformą. Nuspręsta uždirbti papildomų taškų šiame modelyje pirmiesiems pasaulyje įdiegiant naują lustą „Helio G25“. Paprastai „Xiaomi“ savo biudžetinius išmaniuosius telefonus aprūpina talpiomis baterijomis ir debiutantas nėra išimtis. Čia dirba 5000 mAh talpos akumuliatorius kurio užteks ilgai, ką nesunku nuspėti atsižvelgiant į mažą ekrano skiriamąją gebą ir ne itin reiklų procesorių.

„Helio G25“ pagamintas naudojant 12 nanometrų proceso technologiją ir turi 8 „Cortex-A53“ procesoriaus branduolius, kurių taktinis dažnis siekia 2,0 GHz, bei „IMG PowerVR GE8320“ grafikos valdiklį su 650 MHz dažniu. Malaizijoje bus galima įsigyti naujienos 2/32 GB versiją, tačiau kitose rinkose gali pasirodyti modifikacija su 3/32 GB atmintimi.

„Redmi 9A“ kūrėjai pasirinko įdiegti 6,53 colių ekraną ir jis atitinka lūkesčius su kuklia 1600×720 taškų skiriamąja geba. Išmanusis telefonas gavo 5 megapikselių priekinę kamerą ir vieną 13 MP galinę kamerą su f/2.2diafragma. Jokių siurprizų – gana paprastos kameros, būdingos biudžetiniam išmaniajam telefonui. Galima nuspėti, kad dienos šviesoje nuotraukos bus pakenčiamos, tačiau tamsoje gali būti sunku ką nors įžiūrėti.

Piršto atspaudų skaitytuvo nėra, tačiau tai yra dar vienas įmonės pradinio lygio įrenginys su C tipo USB jungtimi. Yra „Bluetooth 5.0“, „Wi-Fi“, GPS ir iki 512 GB talpos „microSD“ kortelių palaikymas, o išmanųjį telefoną valdo firminė sąsaja MIUI 11, pagrįsta „Android 10“. Naujojo produkto matmenys yra 164,9×77,07×9 mm, o jo svoris – 194 gramai.

„Redmi 9A“ bus parduodamas nuo liepos 7 d. Kaina tinkama: 84 USD už 2/32 GB. Palyginimui, už „Redmi 8A“ pardavimų pradžioje Indijoje paprašė 92 USD už tokios pat atminties versiją.