Pristatė „Redmi 9C“: dar daugiau pigių išmaniųjų telefonų

Šiandien biudžetinių išmaniųjų telefonų gretose įvyko papildymas. Nuo „Xiaomi“ atsiskyręs „Redmi“ prekės ženklas vienu metu pristatė du lengvai prieinamus įrenginius: „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“. Mes jau kalbėjome apie pirmąjį iš naujokų, o dabar atėjo laikas sužinoti apie antrąjį. Iš karto kyla klausimas, kuo jis skiriasi nuo minėto „Redmi 9A“?

Skirtumai nuo „Redmi 9A“

Savo charakteristikomis „Redmi 9C“ šiek tiek pranoksta „Redmi 9A“, tačiau daugeliu parametrų jie yra identiški. Skirtumas sietinas su galinės kameros dizainu, joje esančių jutiklių skaičiumi ir aparatinės įrangos platforma. Šis modelis reikalingas tiems, kurie nėra pasirengę taikstytis su viena pagrindine kamera ir nori parinkties su nauju lustu, kuris yra tik šiek tiek geresnis nei „Helio G25“.

Išorėje „Redmi 9C“ daugeliu atžvilgių yra panašus į „Redmi 9A“, tačiau bendrovė nusprendė šiek tiek pakeisti biudžetinio išmaniojo telefono išvaizdą, sumontuodama kvadratinį galinio fotoaparato bloką užpakalinėje dalyje ir siūlydama tekstūruotą galinį skydelį. Pakeliui ji padidino jutiklių skaičių iki trijų, siūlydama 13 megapikselių + 5 MP (plačiakampis) + 2 MP(gylio jutiklis) modulius.

Žinoma, čia nėra jokio šaunaus dizaino. Biudžetiniams prietaisui korpusas nėra prabanga, o tik praktiškumas. Išoriškai „Redmi 9C“ atrodo gana nuobodžiai ir visur karaliauja plastikas. Nors dėl madingo kvadratinio kamerų bloko jis atrodo šiek tiek įdomesnis nei tas pats „Redmi 9A“.

Akivaizdu, kad iš pigių modelių negalima tikėtis tinkamo našumo ir tai nėra žaidimų išmanieji telefonai. Tačiau bendrovė bando sulaužyti šį stereotipą siūlydama naują procesorių iš „MediaTek G“ žaidimų platformų linijos. Čia įdiegė 8 branduolių „Helio G35“ mikroschemų rinkinį, kuris iš esmės yra šiek tiek patobulinta „Helio G25“ versija. Platforma taip pat gaminama naudojant 12 nanometrų proceso technologiją, tačiau ekonomiški „Cortex-A53“ branduoliai paspartinti iki 2,3 GHz, o vaizdo greitintuvas „IMG PowerVR GE8320“ gali veikti iki 680 MHz dažniu.

Kiti du skirtumai tarp „Redmi 9C“ ir versijos su indeksu A yra pirštų atspaudų skaitytuvas galinėje pusėje ir yra infraraudonųjų spindulių prievadas.

Kiti parametrai

Visos kitos charakteristikos dubliuojamos: 6,53 colio ekranas su 1600×720 pikselių skiriamąja geba, 5000 mAh baterija, 5 megapikselių „selfie“ modulis, 2 GB RAM ir 32 GB nuolatinės atminties. Įrenginyje veikia „Android 10“ su MIUI 11. Deklaruotas „Bluetooth 5.0“, GPS, „Wi-Fi“ palaikymas, yra 3,5 mm ausinių lizdas ir C tipo USB jungtis.

„Redmi 9C“ parduotuvių lentynas pasieks tik liepos pabaigoje. Malaizijoje jį bus galima įsigyti už 100 USD (2/32 GB versiją). Taip pat bus gaminamos 3/32 GB ir 4/64 GB modifikacijos, tačiau jų kainos dar nepaskelbtos.