Pristatytas iPhone SE 2022: senas dizainas ir nauja techninė įranga

iPhone SE yra kompaktiškas ir gana lengvai prieinamas išmanusis telefonas tiems, kurie nori įsigyti Apple įrenginį už nedidelę sumą. Ir šiandien šis įrenginys gavo atnaujinimą, jau trečią iš eilės. Gamintojas naujai jo iteracijai pridėjo penktosios kartos tinklų palaikymą, taip pat galingą Apple A15 Bionic lustą, kuris naudojamas iPhone 13 serijoje.

iPhone SE 2022 negali pasigirti pastebimais išoriniais pakeitimais ir toliau eksploatuoja iPhone 7 dizainą. Išmanusis telefonas negavo nei didelio ekrano, nei plonų rėmelių aplink jo perimetrą. Jis vis dar siūlomas juodos, baltos ir raudonos spalvos, tačiau ekraną dabar saugiai dengia stiklas „Ceramic Shield“, kaip ir iPhone 13.

Su „IPhone SE 2022“ kompanija pasiūlė 4,7 colio ekraną su 1334×750 taškų raiška ir 625 nitų ryškumu. Padidintos spartos procesorius čia nebuvo įtaisytas, nes tokio lygio įrenginiui tai gamintojas laiko prabanga. Kaip jau minėta, viduje buvo įdiegtas Apple A15 Bionic lustų rinkinys ir 64/128/256 GB pastovios vietos. Išmanusis telefonas turi tik vieną 12MP f/1.8 kamerą galinėje dalyje, tačiau dėl naujo procesoriaus gavo tam tikrų fotografavimo patobulinimų programinės įrangos lygmenyje. Amerikiečiai taip pat pasiūlė „Deep Fusion“ ir HDR 4, kurie užtikrina geresnį didelio kontrasto scenų apdorojimą ir triukšmo mažinimą, ir abi šios funkcijos mums jau pažįstamos iš „iPhone 13“.

„Apple“ taip pat teigia, kad A15 mikroschemų rinkinys padeda pailginti baterijos veikimo laiką. „IPhone SE 2022“ siūlo 7 MP priekinę kamerą, „Touch ID“ atrakinimą, belaidžio įkrovimo palaikymą ir IP67 apsaugą. Kaip visada, įmonė nepaskelbė RAM talpos, tačiau, remiantis gandais teigiama, kad ji yra 4 GB. Apple ir vėl vengia įgarsinti baterijos talpą, teks palaukti tikslios informacijos apie išmaniojo telefono išardymo rezultatus. „IPhone SE 2022“ veikia valdomas „iOS 15.4“ operacinės sistemos.

Išankstiniai šių išmaniųjų telefonų užsakymai startuoja kovo 11 d., o prekyba prasidės kovo 18 d. 64 GB versijos kaina yra 429 USD.