„Mac Studio“ – galingiausias „Apple“ kompiuteris kompaktiškame korpuse

Ryškiausias šios dienos naujienas „Apple“ išsaugojo desertui: po itin galingo M1 Ultra mikroschemų rinkinio buvo pristatytas jo pagrindu sukurtas „Mac Studio“ – galingiausias „Apple“ kompiuteris. Koncepciniu požiūriu įrenginys yra „Mac mini“ darbo stoties evoliucija, kartu siūlantis naujus našumo rekordus kompaktiškoje formoje. Apple atstovai tikina, jog CPU požiūriu naujiena 60% pranašesnė už galingiausią monstriškojo Mac Pro konfigūraciją (28 Intel Xeon branduoliai), o GPU pranašumas yra 80% (lyginant su Radeon Pro W6900X).

Kaip ir dera aukščiausios klasės sprendimams, „Mac Studio“ pirmiausia skirtas profesionalams, dirbantiems su grafiniu modeliavimu, nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimu. Tam numatytas galimybė dirbti vienu metu su keturiais Apple Pro Display XDR ekranais ir dar papildomai vienu 4K televizoriumi.

Vizualiai „Mac Studio“ atrodo kaip vientisas aliuminio blokas, kurio priekiniame skydelyje matosi tik pora USB-C prievadų ir SD kortelės lizdas. Apačioje įtaisytos grotelės šaltam orui pritraukti, o gale – angos karštam orui pūsti. Ten taip pat galite rasti keturias „Thunderbolt 4“, Ethernet jungtį, porą tradicinių USB-A, HDMI, 3,5 mm garso lizdą ir maitinimo mygtuką.Nenuostabu, kad už rekordinį našumą „Apple“ paprašys sumokėti 7 999 USD už labiausiai „įkrautą“ „Mac Studio“ konfigūraciją su M1 Ultra lustu ir 8 TB SSD atmintimi. Įperkamiausia versija bus M1 Max versija su 32 GB operatyviosios atminties ir 512 GB SSD, kurią galima įsigyti už 1999 USD kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau