Prieš „Samsung“ paduotas ieškinys dėl spartos apribojimų

Neseniai atskleistas 10 tūkst. programėlių, kenčiančių nuo dirbtinių Samsung žaidimų paslaugų apribojimų, sąrašas sukėlė rimtų pasekmių grandinę. Keturios šio prekės ženklo flagmanų kartos jau buvo pašalintos iš „Geekbench“ reitingų, tačiau Pietų Korėjoje pateiktas kolektyvinis ieškinys gali būti dar skausmingesnis.

Jo autoriai išskiria dvi pagrindines problemas. Pirmoji yra daugiau nei 10 000 programėlių veikimo apribojimas: GPU veikimo dažnis, kuris testuose siekia 818 MHz, realiose programose svyruoja nuo 220 iki 350 MHz. Kaip analogija minimi abstraktūs sportiniai automobiliai, kurių didžiausias greitis gamykloje sumažintas nuo 305 iki 120 km/val.

Antroji problema – neigiamas Samsung apribojimų poveikis ne tik žaidimams, bet ir įprastoms programoms, tokioms kaip Instagram, Microsoft Office ir kt. Be bylinėjimosi, aktyvistai ragina boikotuoti produktus, platindami plakatus internete ir gatvėse. Kol kas sunku įvertinti, kokias pasekmes šie teisminiai procesai sukels „Samsung“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau