Pietų Korėjos Finansų ministerija patvirtino, kad šalyje nebus uždrausta prekyba kriptovaliutomis

Pietų Korėjos finansų ministras Kim Dong-Yonas patvirtino, kad vyriausybė neketina šalyje uždrausti prekybos kriptovaliutomis ir uždaryti biržas. Vietoje to valdžia daugiausia dėmesio skirs šių svetainių reguliavimui.

„Mes neketiname uždrausti ar slopinti kriptovaliutų rinkos“, – sakė valdininkas.

Po savaites netikrumo ir panikos tarp Korėjos investuotojų, taip pat lūkesčių, kad Pietų Korėjos valdžia reguliuodama kriptovaliutas paseks Kinijos pavyzdžiu, Finansų ministerija pagaliau išsklaidė šiuos nuogąstavimus.

Prisiminsime, kad anksčiau šį mėnesį Pietų Korėjos teisingumo ministerija paskelbė apie savo planus visiškai uždrausti prekybą kriptovaliuta. Po kelių dienų prezidento administracijos sekretorius Jong Ki Jungas patikino, kad vyriausybė artimiausioje ateityje neketina uždrausti prekiauti kriptovaliutomis.

Visiško uždraudimo idėja nesulaukė palaikymo iš kitų ministerijų, taip pat ir Finansų ministerijos. Korėjos Sąžiningos prekybos komisija jai taip pat nepritarė. Departamento vadovas Kim Sang-Jo sakė, kad vyriausybės priimtos tokios priemonės būtų neteisėtos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau