„Bitfury Group“ sukūrė įtartinų sandorių Bitcoin tinkle stebėjimo įrankį

Tam tikruose visuomenės sluoksniuose vis dar gajus mitas, kurio neskuba paneigti valdžios institucijos ir bankų atstovai, kad sandoriai Bitcoin tinkle yra anonimiški. Nuo šiol šios legendos nepagrįstumu savo akimis galės įsitikinti bet kuris norintis.

„Bitfury Group“ sukūrė įtartinų sandorių Bitcoin tinkle stebėjimo įrankį pavadinimu „Crystal“, kuris leis vartotojams Bitcoin tinkle nustatyti nusikalstamą veiklą.

Sprendimas buvo kuriamas dvejus metus. Projektas automatiškai atlieka įtartinų sandorių vertinimą ir stebėjimą net iki galutinio adreso ar lėšų išėmimo punkto. Analizės rezultatai surinkami iš įvairiuose interneto šaltiniuose skelbiamos informacijos ir pateikiami grafine forma bei gali būti integruota su kitomis programomis, naudojami generuoti ataskaitas ir pan.

„Sričiai reikia paprastai naudojamo įrankio, kuriuo galima stebėti bitkoinų sandorius ir įvertinti, ar lėšos yra iš „žalio“ ar „juodo“ adreso”, – paaiškino „Bitfury“ vadovas Valerijus Vavilovas.

Privatiems vartotojams jau prieinama supaprastinta „Crystal“ versija, o kovo mėnesį bus aktyvuota mokama „Crystal Pro“ versija, skirta daugiausia juridiniams asmenims.

Prisiminsime, kad sausio pradžioje „Bitfury Group“ pristatė sprendimą, kurio tikslas – atskleisti ryšių grandinę tarp bitcoin tinklo adresų. Bitcoino adresatų klasterizavimas padeda sumažinti klaidų skaičių analizuojant tarpusavio ryšius ir leidžia teisėsaugos institucijoms veiksmingiau kovoti su sukčiavimu blockhain aplinkoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau