Philips monitoriai šv. Kalėdoms

Kalėdų laikotarpiu, MMD, lyderiaujanti technologijų kompanija ir licencinės sutarties su Philips Monitors prekės ženklas, siūlo kelis įdomius ir inovatyvius monitorius namų vartotojams.

Naujieji Philips UltraColor monitoriai siūlo tikslią spalvų reprodukciją pusiau profesionaliems fotografams, filmų gamintojams bei dizaineriams.
Dėl briaunų siaurumo, ekranas atrodys dar platesnis, kuris pritaikytas geriausiam matomumui ir minimaliam žiūrėjimo trukdymui. Aptakios priekinės plokštės linijos išlaisvina nuo mygtukų lietimo: vietoj to, yra įdiegtas nepastebimas Easy Select perjungimo raktas galinėje sienelėje tam, kad galėtumėte daryti greitus monitoriaus nustatymų pakeitimus.

1_klein

Naujieji monitoriai siūlo realistines nuotraukas su natūraliai atrodančia žalia spalva, gyva raudona ir dar gilesne mėlyna. Du modeliai – 24 ir 27 colių aukščio, 246E7QDAB ir 276E7QDAB, turi juodą blizgią apdailą, kuri tinka visur, dėka savo elegantiško dizaino.

Dėl platesnės spalvų gamos – monitoriuose naudojama 85% NTSC gama, o tipinė siekia tik 72%, todėl UltraColor siūlo daugiau tikrų gyvenimo spalvų.
Prijungiant išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius su MHL laidu, naudotojai gali žiūrėti nuotraukas ar video tiesiogiai per 246E7QDAB ir 276E7QDAB monitorius, taip pat žaisti išmaniųjų telefonų žaidimus ar žiūrėti nuotraukas ir video aukštos UltraColor kokybės. Nauji 246E7QDAB ir 276E7QDAB monitoriai yra jau prieinami dabar už mažmeninę kainą nuo 189.00 € iki € 269.00.

Philips 272B7QPTKEB

Ideali dovana profesionalams yra Philips 272B7QPTKEB monitorius su iššokančia internetine kamera.
Internetinė kamera siūlo apsaugą nuo programišių, iššokant kamerai tik tada, kai reikia, ir susikleidžiant, kai ji nenaudojama.
Monitorius yra ne tik elegantiško dizaino – su plokšte, kuri yra beveik be apvadų iš trijų pusių – bet taip pat siūlo kristalo raiškos nuotraukas su Quad aukštos kokybės rezoliucija ir ypač praplatintais žiūrėjimo kampais, dėka IPS plokštės technologijos, ypač greitą USB 3.0 greitesniam informacijos perkėlimui, taip pat Power sensoriaus technologiją ekologiniam našumui. Naujasis Philips 272B7QPTKEB monitorius yra jau prekyboje. Mažmeninė jo kaina – 599 €.

Pranešimas žiniasklaidai

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau