„Samsung“ pristatė 2023 m. išmaniųjų monitorių liniją: svarbūs patobulinimai ir naujos nuotolinio darbo funkcijos

Technologijų bendrovė „Samsung“ pristatė reikšmingai patobulintą 2023 m. išmaniųjų monitorių liniją, kurią sudaro M8, M7 ir M5 modeliai. Išskirtiniu išorės dizainu ir universalumu pasižymintys naujieji monitoriai, net ir neprisijungus prie kompiuterio, leidžia žiūrėti „Netflix“ ir „YouTube“ vaizdo įrašus, atlikti vaizdo skambučius bei dirbti dar patogiau.

„Samsung“ išmanieji monitoriai rinkoje pakeitė nusistovėjusį požiūrį į šių produktų kategoriją – jie tampa labiau „savarankiški“ bei pasižymi iki tol tik televizoriui ar kompiuteriui būdingomis funkcijomis. Su 2023 m. M8, M7 ir M5 modeliais kartelę keliame dar aukščiau ir vartotojams siūlome dar elegantiškesnį monitorių su daugiau suasmeninimo galimybių ir naujų nuotolinio darbo funkcijų“, – teigia Osvaldas Varnas, „Samsung“ profesionalių ekranų pardavimų vadovas Baltijos šalyse.

Elegantiškas dizainas kiekvienam stiliui ir interjerui

Siekiant patenkinti visų poreikius ir skonį, M8, M7 ir M5 monitoriai gali pasigirti didele dydžių ir spalvų įvairove. M8 ir M7 yra 32 colių įstrižainės, o M5 pirkėjai turės galimybę rinktis iš 27 ir 32 colių versijų. M8 ir M7 ekranai yra UHD raiškos, o maksimalus ryškumas atitinkamai siekia 400 ir 300 nitų. Tuo metu M5 gali atvaizduoti FHD rezoliucijos vaizdą.

Nauju dizainu pasižymintys M8 ir M7 yra ypač ploni – jų storis ploniausioje korpuso vietoje siekia vos 11,39 mm. Siekiant dar didesnės estetikos, M8 ir M7 nugarėlės buvo papuoštos prabangiai atrodančia ir gamtos įkvėpta reljefinio eglutės rašto apdaila, o aukštį ir pasvirimą leidžiantis reguliuoti stovas suprojektuotas taip, kad išlaikytų tvarkingai atrodančią darbo vietą. Skaitant ilgus ar daug eilučių turinčius dokumentus, galimybė monitorių pasukti 90 laipsnių kampu leis sumažinti nuovargį.

Išmaniosios pramogos ir maksimalus produktyvumas

Lyginant su ankstesne karta, 2023 m. M8 sulaukė net keleto svarbių atnaujinimų. 4K rezoliucija, HDR 10+[1] standarto palaikymas ir 400 nitų šviesumas leidžia jam atvaizduoti itin ryškų vaizdą. Šio išmaniųjų monitorių flagmano savininkai gali mėgautis „YouTube“, „Prime Video“, „Netflix“ bei kitas populiariausias vaizdo transliavimo paslaugas talpinančia „SmartHub“ platforma. Papildomai, M8 ir M7 sRGB spalvų gamos padengtis siekia 99 proc., todėl šie monitoriai yra tinkami dizaineriams ir turinio kūrėjams.

2023 m. „Samsung“ išmaniųjų monitorių linija itin pravers tiems, kas dirba nuotoliu. Galėsite naršyti internete ir atlikti įvairias užduotis net ir šalia neturint kompiuterio, o prireikus, galėsite jį prijungti be laidų – monitoriaus ekrane transliuojant kompiuterio vaizdą nuotoliniu būdu. M8 taip pat komplektuojamas su nuimama, magnetais tvirtinama FHD raiškos „SlimFit“ kamera[2], kurią bus naudinga „Google Meet“ ir kitų vaizdo skambučių metu, išnaudojant šiai kamerai būdingas išmanaus veido aptikimo ir automatinio fokusavimo funkcijas[3].

Stengiantis dar labiau palengvinti 2023 m. išmaniųjų monitorių vartotojo sąsają, „Smart Things“, „Smart Hub“ bei daug kitų programėlių nuo šiol turi valdymo pele ir klaviatūra palaikymą. Tai vartotojams suteikia galimybę savo mėgstamiausiu turiniu mėgautis net ir rankose neturint nuotolinio valdymo pultelio. Patobulinimų sulaukė ir „Multi View“ funkcionalumas[4], nuo šiol leidžiantis naršyklės ir „Microsoft 365“ programėles naudoti viso ekrano režimu bei taip išvengti dažno programų perjunginėjimo.

Daugiau suasmeninimo galimybių

Su naujaisiais monitoriais vartotojai gali valdyti visus savo išmaniųjų namų prietaisus, padedant gamykliškai įdiegtam „IoT Hub“ valdikliui, kuris palaiko populiariąsias „Zigbee“ ir „Thread“[5] technologijas. M8 ir M7 taip pat integruoti „Bixby“ ir „Amazon Alexa“ balso asistentai, įgalinantys valdymą balsu, kurį dar labiau palengvina monitoriuose įrengti didelio jautrumo „Far-field“ mikrofonai.

2023 m. „Samsung“ išmaniųjų monitorių gamą papildžiusi „My Contents“ funkcija vartotojams suteikia greitą prieigą prie svarbiausios informacijos. Kai monitorius yra budėjimo režime ir per „Bluetooth Low Energy“ (BLE) ryšį aptinka registruotą išmanųjį telefoną, monitoriaus ekranas automatiškai įsijungia ir pradeda rodyti vartotojo nuotraukas, orų prognozę ir kitą informaciją. Išmaniajam telefonui nuo monitoriaus nutolus, jame vėl automatiškai įjungiamas budėjimo režimas.

Naujuosius 2023 m. „Samsung“ išmaniuosius monitorius jau galima įsigyti partnerių parduotuvėse. M8 pirkėjai gali rinktis iš keturių spalvų: šiltos baltos, dienos šviesos mėlynumo, saulėlydžio rožinės arba pavasario žalumos. M7 bus siūlomas šiltos baltos, o M5 – juodos arba baltos spalvos.

Specifikacijos

ModelisM80CM70CM50C
EkranasĮstrižainė32”32”32”, 27”
Plokščias/lenktasPlokščias
Kraštinių santykis16:9
Rezoliucija3840 x 2160 (UHD)3840 x 2160 (UHD)1920 x 1080 (FHD)
Ryškumas (tipinis)400 cd/㎡300 cd/㎡250 cd/㎡
HDR palaikymasTaip (HDR 10+)Taip (HDR 10)Taip (HDR 10)
Atsinaujinimo dažnis60Hz
Vėlinimas4ms (GtG)
Kontrastas3000:1 (Tipinis)
IšmanumasIšmaniosios funkcijosVOD (Netflix, Youtube, ir kt.), Gaming Hub, Workspace, My ContentsMobile Connection, vaizdo skambučiai (Google Meet)
Balso asistentasTaip („Far Field Voice“ mikrofonai)
IoT Hub palaikymasTaip (Integruotas, Zigbee/Thread)Taip (palaiko su specialiu priedu)Taip (palaiko su specialiu priedu)
Multi View funkcija2 ekranai (Viso ekrano režimas)2 ekranai (Viso ekrano režimas)2 ekranai
Dizainas„Iconic Slim Design“ dizainasTaipTaip