„Meizu Band“ – pirmoji gamintojo išmanioji apyrankė

Iškart po planšetofono „M5 Note“ anonso kinų kompanija „Meizu“ pristatė savo pirmąją išmaniąja apyrankę, kuri papildys gamintojo aksesuarų kolekciją. Naujiena savo išvaizda panaši apyrankę „Xiaomi Mi Band“ su dirželyje integruotu OLED ekranu, kuris nušvinta reikiamu momentu. Prietaisas gali vartotojui pranešti apie įvykius, skaičiuoti žingsnius, stebėti miego režimą ir širdies susitraukimų dažnį.

Meizu Band

„Meizu“ tikina, kad vieno baterijos įkrovimo turėtų pakakti 7-15 darbo dienoms, priklausomai nuo pasirinkto širdies susitraukimų dažnio matavimo būdo. Prietaisas nebijo vandens ir yra apsaugotas pagal standartą IP67 (su juo galima maudytis baseine). Be to, jis gali apsigirti palaikantis ne tik „Android“, bet ir iOS. Naujienai ketinama išleisti ir trečiųjų šalių programų.

Išmaniosios apyrankės kaina bus 229 juaniai (apie 31 €).

Meizu Band meizu_band_03

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau