Pekine pristatytas trečiosios kartos „YotaPhone“ išmanusis telefonas

Rusų valstybinė korporacija „Rostek“ praneša, kad Rusijos ambasadoje Pekine įvyko oficialus trečiosios kartos „YotaPhone“ išmaniojo telefono anonsas.

„YotaPhone 3“ paslapties skraistė buvo atidengta dar birželio mėnesį. Tada buvo pranešta, kad bus pasiūlytos prietaiso versijos su 64 ir 128 GB talpos atmintimi. Vėliau internete paviešinti neoficialūs duomenys apie naujienos savybes ir jos paveikslėliai. Ir štai dabar paskelbta išsami informacija.

YotaPhone 3

Pažymima, kad trečiosios kartos „YotaPhone“ kūrime dalyvavo daugiau nei šimtas techninių specialistų iš Rusijos ir Kinijos, kurie darbui sugaišo dešimt mėnesių. Prietaisas skirtas jaunai ir aktyviai bei dažnai skaitančiai auditorijai, todėl „YotaPhone 3“ siūlo keletą iš anksto įdiegtų programų elektroninių knygų skaitymui  bei kruopščiai atrinktą klasikinės ir modernios literatūros biblioteką.

Išmaniojo telefono priekyje įtaisytas 5,5 colių įstrižainės „Samsung Super AMOLED“ ekranas su 1920×1080 raiška. Nugarėlėje rasite elektroninio popieriaus E Ink (1280 × 720 taškų) ekraną su 5,2 colių įstrižaine.

Techninės įrangos pagrindu pasirinkta platforma „Qualcomm Snapdragon 625“ su aštuoniais „ARM Cortex-A53“ (iki 2.0 GHz)  branduoliais, grafikos greitintuvu „Adreno 506“ ir X9 LTE korinio ryšio modemu. RAM talpa – 4 GB. Priekinės kameros raiška siekia 13 megapikselių, galinės – 12 MP. Maitinimą užtikrina 3300 mAh talpos akumuliatorius. Yra C tipo USB prievadas.

YotaPhone 3

Išmaniojo telefono gale įdiegtas papildomas jutiklis, kuris padės tiksliau nustatyti, kurį ekraną vartotojas nori atrakinti. Priekinėje pusėje yra pirštų atspaudų jutiklis, kuris supaprastina vartotojo identifikavimą ir pagerina saugumą.

Rugsėjo mėnesį šio prietaiso pardavimas prasidės Kinijoje, o vėliau jis pasirodys ir kitose šalyse.  „YotaPhone 3“ kaina bus 350 ir 450 JAV dolerių, atitinkamai, už 64 ir 128 GB versijas.