„Yota Devices“ akcininkas parodė „YotaPhone 3“ nuotraukas

Labai neįprastai vyksta rusų sumanyto, o dabar bendrai Rusijos ir Kinijos įmonei „BaoliYota Technology“, priklausančio prekinio ženklo naujo produkto įvedimas į rinką. Po trejų metų laukimo gamintojas birželio 16 d. pranešė apie trečiosios kartos išmanųjį telefoną su dviem ekranais, tačiau tuomet tik patvirtino prietaiso egzistavimą ir paskelbė kainą. „YotaPhone 3“ versija su 64 GB atminties kainuos 350 $, o 128 GB modifikacija bus 100 $ brangesnė.

Birželio pabaigoje iš testavimo programėlės „GFXBench“ duomenų bazės paaiškėjo prietaiso specifikacijos. „YotaPhone 3“ gavo 5 colių ekranas su 1920×1080 taškų raiška, platformą „Qualcomm Snapdragon“ (tikriausiai „Snapdragon 625“) su aštuoniais Cortex-A53 branduoliai, veikiančiais 2,0 GHz dažniu, grafikos greitintuvą „Adreno 506“, keturis GB RAM, 64 GB vidinės atminties, 12 megapikselių pagrindinę kamerą su 4K vaizdo įrašymu, 13 megapikselių priekinę kamerą ir operacinę sistemą „Android 7.1.1 Nugat“ su „YOTA OS 3.0“ vartotojo sąsaja.

Dabar pagaliau paaiškėjo naujienos išvaizda, vienam iš „BaoliYota Technology“ akcininkų paviešinus išmaniojo telefono nuotraukas. Pilnaverčio „YotaPhone 3“ anonso tikimasi sulaukti vasaros pabaigoje.