Patikimiausi kietųjų diskų gamintojai, kuriuos nustatė „BackBlaze“ apklausa

frozen hdd

Beveik visi kietųjų diskų gamintojai padidino savo kietųjų diskų patikimumą, tačiau vienas gamintojas ir toliau neužleidžia lyderio pozicijų.

Kietieji diskai nebėra tokie patrauklūs, tačiau jų gedimai vartotojams gali atnešti daug išlaidų, ypač jei kietajame diske buvo svarbi informacija. „BackBlaze“ kasmetinės apklausos rezultatai, gali vartotojams gerokai palengvinti darbą, renkantis naują kietąjį diską ir jo modelį.

Apklausos teigimu, patikimiausi – „Hitachi“

Naujausi apklausos rezultatai atskleidžia, kad „Seagate“ gaminamų kietųjų diskų gedimų skaičius sumažėjo daugiausiai. Prieš metus vykusios apklausos rezultatais „Seagate“ kietieji diskai buvo nepatikimiausi, jų gedimų skaičius siekė 10.68 procento.

Šiais metais „Seagate“ kietųjų diskų gedimų skaičius sumažėjo iki 3.48 procento iš apklausoje užfiksuotų 36,863 kietųjų diskų. Tokie skaičiai turbūt džiugina „Seagate“, tačiau jau tris metus iš eilės, savo pozicijų neužleidžia „Hitachi“, vos 1 procentas įmonės gaminamų kietųjų diskų sugesdavo. Apklausoje taip pat pateikti „Toshiba“ ir „Western Digital“ gaminamų kietųjų diskų rezultatai, tačiau šių diskų skaičius apklausoje nebuvo didelis.

info
hdd