„Panasonic“ išmanus veidrodis pravers medikams

Japonijoje vykstanti paroda „CEATEC 2016“ pasirodė turtinga „protingais“ veidrodžiais. Skirtingai nuo daugumos konkurentų sprendimų, kurie be tradicinės veidrodžio funkcijos veikia tik kaip ekranas rodantis orą, tvarkaraščius, naujienas ir t.t., „Panasonic“ kompanijos gaminys yra daug sudėtingesnis medicinos srities prietaisas.

oda

Veidrodis aprūpintas LED juostomis ir kameromis, kurios analizuodamos atsispindimą ir sugeriamą šviesą nuskaito odos tekstūrą. Sistema komplektuojama su spausdintuvu, galinčiu  atspausdinti naudotojo odos spalvos kaukę, kuri padeda nustatyti įvairius nelygumus ir randus. Visas procesas nėra momentinis. Veido dėklo paruošimas trunka keletą minučių, tačiau prieš ją naudojant reikės palaukti visą dieną, kol kaukė išdžius.

rint

Technologija dar neparuošta patekimui į rinką. Ji toliau bus tobulinama ir, galbūt, bus pritaikyta kino ir mados pramonėje, makiažo salonuose, odos klinikose ir kitose srityse.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau