Panasonic LZ2000 – OLED televizorius su žaidimų funkcijomis

Panasonic parodoje CES 2022 pristatė savo flagmanų seriją LZ2000. Be OLED ekranų naujienos gali pasigirti gamykliniu spalvų kalibravimu, AI funkcijomis, pagerinančiomis vaizdo kokybę, taip pat žaidimų technologijų rinkiniu, skirtu darbui su konsolėmis ir kompiuteriais.

„Panasonic LZ2000“ gaminami 55, 65 ir 77 colių įstrižainės. Visi nauji televizoriai pasižymi vaizdo optimizavimu, priklausomai nuo apšvietimo spalvinės temperatūros. Išmanusis algoritmas Auto AI, orientuojantis į televizoriuje įmontuoto jutiklio rodmenis, automatiškai koreguoja vaizdą taip, kad jis atrodytų kuo natūralesnis.

Be to, dirbtinis intelektas koreguoja vaizdo ir garso parametrus, priklausomai nuo ekrane rodomo turinio tipo. Televizoriuose taip pat įrengta panoraminė garso sistema, palaikanti Dolby Atmos technologiją.

LZ2000 šeimos modeliai palaiko Dolby Vision IQ, Dolby Vision, HDR10 + Adaptive ir HLG Photo. Filmų kūrėjo režimas skirtas spalvų perteikimui koreguoti žiūrint filmus. Žaidėjams pravers specialus skydelis, rodantis kadrų dažnį, HDR metaduomenis, taip pat leidžiantis įjungti papildomas funkcijas.

Pavyzdžiui, „Dark Visibility Enhancer“ galima naudoti norint reguliuoti juodų ekrano sričių kontrastą, o SPD automatinis žaidimo režimas leidžia sumažinti įvesties delsą. Naujienos taip pat aprūpintos HDMI 2.1 prievadais, kad būtų geriau suderinami su galingais kompiuteriais ir dabartinės kartos žaidimų konsolėmis. „Panasonic“ vėliau paskelbs naujų OLED televizorių kainas ir apie prieinamumą skirtinguose regionuose.