„Panasonic“ parodė itin lengvą OLED televizorių

„Panasonic“ parodoje IFA 2022 pademonstravo naują televizorių su itin plonų ir lengvų korpusu, kurį galima kabinti ant sienos be specialių laikiklių – kaip įprastą paveikslą. Toks dizainas nepadarė įtakos vaizdo kokybei, tačiau tam gamintojas turėjo pritaikyti savotišką techninį triuką.

Koncepcinė naujovė aprūpinta 55 colių OLED ekranu su 4K raiška ir HDR palaikymu. Gamintojo teigimu, jis yra 50% lengvesnis nei dauguma kitų gamintojų panašios įstrižainės sprendimų. Pasiekti tokius rodiklius „Panasonic“ padėjo dalį elektronikos (ryšio modulių ir Smart TV aparatinės įrangos) įdėjus į išorinį knygos dydžio belaidį įrenginį, kuris per Wi-Fi vaizdą transliuoja į televizoriaus ekraną.

Matyt, naujiena galės atkurti multimedijos turinį pirmiausia per srautinio perdavimo paslaugas. Be to, prototipas turi keletą sąsajų prievadų, įskaitant HDMI eARC, tačiau kol kas nežinoma, ar įrenginys gali tiesiogiai sąveikauti su išoriniais signalo šaltiniais. Bendrovė dar nepaskelbė galimos koncepcinio televizoriaus išleidimo datos ir kainos.