Pakabinamas ir pastatomas bidė: kurį pasirinkti?

Kiekvienas vonios kambarys yra ypatingas tuo, kad niekur nerasite tokio pat. Jie gali skirtis ne tik dydžiu, išdėstymu, tačiau ir stiliumi, dizainu. Laimei, rinkoje vyrauja didžiulis bidė modelių pasirinkimas, iš kurio tikrai išsirinksite tinkamiausią savo tualeto kambariui. Pagrindinis sprendimas, kurį turite priimti, tai, ko pageidaujate – pakabinamos bidė ar pastatomos? Tai, be abejo, padarys įtaką ne tik išvaizdai, interjerui, tačiau ir patogumui bei santechnikos niuansams.

Pakabinamas bidė

Šiuolaikinis dizaino siekis sukurti kuo minimalistiškesnę, lengvą, švara persmelktą atmosferą. Bidė instaliavus į sieną, grindų danga išlieka vientisa, be jokių pertraukiančių intarpų. Taip pat, toks montavimas gelbsti paslepiant santechnikos įrenginius, kaip nuotekų vamzdžiai. Vizualiai, toks pasirinkimas padeda padidinti erdvę, kadangi bidės apačioje matosi grindys. 

Kitas aspektas tas, kad montuodami bidė prie sienos galite reguliuoti aukštį, pagal savo pageidavimus. Jei esate nestandartinio sudėjimo žmogus – itin aukštas ar žemas – tai gali praversti. 

Kita vertus, nors nėra tiesioginio apribojimo dėl svorio, kurį gali išlaikyti bidė, visgi turėtumėte atsižvelgti į apribojimus, jei turite antsvorio Jūs ar Jūsų šeimos narys. 

Pakabinamos bidė instaliavimui Jums reikės įsigyti tvirto rėmo ir laikiklių, skirtų pritvirtinti prie sienos. Taip pat svarbu išsirinkti tinkamą sieną tvirtinimui. Paprastai rekomenduojamas variantas – 2 x 6 m siena arba 2 x 4 m. Sienos dydis svarbus, kad tvirtinimas būtų patvarus.

Prie sienos pritvirtintas bidė pasižymi tuo, kad santechniniai vamzdžiai slepiami sienoje, todėl prieš imdamiesi šių darbų nuspręskite dėl stiliaus. 

Pastatomas bidė

Pastatomas bidė yra gana dažnas reiškinys tradiciniuose gyvenamuosiuose būstuose ir dera su standartiniu pastatomu unitazu. Pasirinkus šį variantą Jums neteks rūpintis dėl specialių laikiklių ir rėmų. Šio įrenginio montavimas identiškas kaip klozeto ir tvirtinamas prie grindų.

Pastatomo bidė tvirtinimui nereikalingas specialus pasiruošimas, tad jį įrengti galima kiekviename tualeto kambaryje. Dėl savo paprastumo ir elementarumo, tai vis dar dažnas būstų savininkų pasirinkimas.

Pasirinkdami pastatomą bidė, Jums nereikia jaudinti dėl svorio, kurį įrenginys gali išlaikyti. Tačiau šis bidė montavimo tipas nesuteikia galimybės pasirinkti patogaus aukščio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau