Pagal ką pasirinkti miegamojo lovą?

Miegamojo kambarys – pagrindinė mūsų poilsio vieta. O kaip jau nuo seno žinome, geram poilsiui būtinas kokybiškas miegas. Tik gerai pailsėjęs žmogus gali būti geros nuotaikos, našiai ir produktyviai dirbti, būti atsipalaidavęs, lengvai bendrauti. Geram poilsiui užtikrinti reikalinga tinkama lova. Mat, mokslininkų teigimu, miegodami mes praleidžiame apytikriai trečdalį gyvenimo. Lovos patogumas labai svarbu, bet tai nevienintelis kriterijus ją renkantis. Nors miegodami lovos neva nematome, juk joje ne tik miegame. Į miegamąjį užsukame pailsėti po pietų, prigulti ir paskaityti, ar po dienos darbų atsipūsti ir tiesiog ramiai pamąstyti. Todėl puiku, kai miegamojo lova dar ir graži bei stilinga.

Kaip rinktis miegamojo lovą?

Lovos dydį reikėtų rinktis atsižvelgiant į kambario plotą. Neužgriozdinkite viso kambario didele lova. Verčiau rinkitės mažesnę lovą, kad prie jos būtų galima laisvai prieiti iš trijų pusių. Įvairių dydžių lovų rasite internetinėje parduotuvėje patoguspirkimas.lt.

Patogi gulimoji lovos dalis būtina siekiant išvengti raumenų įtampos, nugaros bei kaklo skausmų. Todėl lovos minkštumą patartina rinktis individualiai. Nors dažniausiai patariama miegoti ant vidutinio minkštumo lovos.

Lova su patalynės dėže išspręs patalynės laikymo problemą. Tai puiki baldo funkcija taupanti vietą. Jei turite pakankamai vietos galite rinktis pastatomą skrynios tipo patalynės dėžę arba lovą su stalčiais ar ištraukiama patalynės dėže.

Lovos rėmas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų. Natūralumo ir klasikos mėgėjams tiks visada madingos medinės lovos. Mėgstantiems modernumą, siūlomos lengvų konstrukcijų metalinės lovos. Ieškantiems nebrangaus, bet kokybiško baldo, tinkamiausias pasirinkimas bus medžio drožlių plokštės (MDP) lova.

Kad jaustumėte komfortą ne tik miegodami, galite įsigyti funkcionalią ir šiuolaikišką lovą su pakeliamu galvugaliu. Joje galėsite patogiai žiūrėti televizorių, paskaityti knygą ar tiesiog atsipalaiduoti.

Tas, kam teko miegoti nepatogioje lovoje, pasakys, kad tai tikrai nėra menkniekis. Miego įtakos mūsų gyvenimo kokybei nereikėtų nuvertinti. Būtina tam skirti deramą dėmesį, nes tik išsirinkus patogią ir funkcionalią miegamojo lovą, galima linkėti gero poilsio.