OnLeaks paviešino „iPhone 8“ trimatį atvaizdą: kur yra pirštų atspaudų skeneris?

Internete vis dažniau kalbama apie jubiliejinio „iPhone“, kuris bus pristatytas rudenį, dizainą. Mes jau matėme keletą dizaino koncepcijos versijų, o įdomiausia buvo sukurta CAD grafikos darbe. Jį paviešino OnLeaks – gerai žinomas ir retai klystantis nutekėjimų medžiotojas.

Taigi, išmanusis turėtų gauti jau anksčiau jau matytą dizainą su siaurais priekinio skydelio rėmeliais ir vertikalia pagrindine kamera, sudaryta iš dviejų jutiklių. Ant galinio skydelio nėra pirštų atspaudų skaitytuvo – pasak šaltinio, jis gali būti įtaisytas į ekraną arba „Apple“ logotipą.

Numatomi prietaiso matmenys – 143,5 x 70,9 x 7,7-8,9 mm (maksimalus taškas – kameros apvadas). Reikėtų pažymėti, kad OnLeaks nėra įsitikinęs, kad tai bus paskutinis dizaino variantas – galutinė versija gali gauti kelis pakeitimus. Tačiau  yra didelė tikimybė, kad bazinė koncepcija išliks būtent tokia. Belieka atviras pirštų atspaudų skaitytuvo klausimas. Tikimės greitai sulaukti šios istorijos tęsinio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau