„iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ pardavimo pradžia Kinijoje didelio dėmesio nesusilaukė

Paprastai naujų „iPhone“ pardavimų pradžią lydi didžiulės eilės priešais „Apple“ parduotuves, o šimtai žmonių užsiima savo vietas prieš kelias dienas ar net savaites. Bet ne šiais metais. Naujieji „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ pasirodė esą mažai įdomūs pirkėjams, o Kinija netapo išimtimi. Kai šalyje buvo pradėti oficialūs naujų „Apple“ išmaniųjų telefonus pardavimai niekas nesiveržė į parduotuves ir niekur nebuvo eilių.

Nesulaukę klientų minios „Apple Store“ darbuotojai pašalina barikadas, kurios buvo paruoštos eilės valdymui:

Socialiniame tinkle „Weibo“ kai daugelis vartotojų mano, kad daugelis potencialių pirkėjų laukia „iPhone X“ išleidimo, o kai kurie tikina, kad eilių nebėra, nes dabar „iPhone“ užsisakyti internetu yra daug paprasčiau. Oficialioje „Apple“ internetinėje svetainėje ar partnerių parduotuvėse, pavyzdžiui, „Tmall“ ir „Alibaba“, galima užsisakyti naują „iPhone“ su pristatymu tiesiai į namus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau