OnLeaks paviešino „iPhone 8“ nuotraukas

Artėja pirmojo vasaros mėnesio pabaiga, o tai reiškia, kad naujosios „iPhone“ šeimos premjeros datos taip pat reikės laukti vis trumpiau. Kuo arčiau rugsėjis, tuo labiau įtikinami atrodo nutekėjimai apie laukiamą „Apple“ prietaisų trejybę.

Patikimais nutekėjimais pagarsėjęs veikėjas OnLeaks paskelbė jubiliejinio nuotraukas „iPhone 8“, kurios šiek teik skiriasi nuo to, ką mes matėme anksčiau. Visų pirma, mūsų šiandieninio herojaus rėmelio spalva sutampa su korpuso, o bendra konstrukcija yra labiau vientisa nei ankstesniuose modeliuose.

Bendri dizaino bruožai atpažįstami iš anksčiau – siauri ekrano rėmeliai visose pusėse, išskirta sritis priekinei kamerai ir garsiakalbiui, vertikali dviguba pagrindinė kamera ir blizgus korpusas be matomo pirštų atspaudų skaitytuvo. Deja, autorius nepaaiškino kas yra pateikta mūsų dėmesiui. Geriausiu atveju, tai yra vienas „iPhone 8“ prototipų, pagamintų kinų bendrovės „Foxconn“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau