Nokia pristatė išmaniųjų įrenginių liniją, skirtą besirūpinantiems savo sveikata

Tikriausiai jau žinote, kad išmaniuosius telefonus su „Nokia“ prekės ženklu dabar leidžia kinų bendrovė „HMD Global“. Tačiau pati „Nokia“ taip pat nesėdi sudėjusi rankų ir dirba telekomunikacijų bei virtualios realybės srityse, o po išmaniųjų laikrodžių gamintojo „Withings“ įsigijimo bendrovė pradėjo kurti įvairius sveikatos priežiūrai skirtus prietaisus.

„Nokia“ šią savaitę pristatė visą krūvą prietaisų tiems, kurie nori stebėti savo organizmo būklę. Tarp naujų produktų yra išmaniųjų laikrodžių, kraujo spaudimo matuoklių ir svarstyklių. Visi prietaisai sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu ir specialiai programėlei siunčia surinktus duomenis.

Paprasčiausiu ir pigiausiu tarp „Nokia“ naujienų yra aktyvumo apyrankė „Go“. Už 49,95 € kainą ji žada stebėti fizinį aktyvumą ir miego fazes.

„Nokia“ taip pat pristatė išmaniuosius laikrodžius „Steel“ ir „Steel HR“. Išoriškai jie panašūs į praeityje įmonės „Withings“ pagamintą modelį. „Steel“ neturi ekrano, todėl negali rodyti jokių pranešimų. Prietaisas tiesiog fiksuoja fizinį aktyvumą ir atlieka „protingo“ žadintuvo vaidmenį, tačiau žada net iki 8 mėnesius veikimo vienu įkrovimu. Jo kaina yra 129,95 €.

Tuo tarpu „Steel HR“  turi mažą monochrominį ekraną, rodantį naudingą informaciją. Laikrodis taip pat siūlo širdies ritmo jutiklį, o vieno jo baterijos įkrovimo pakaks 25 dienoms.

Dar viena naujiena tapo išmanusis būklės stebėtojas, pavadintas BPM+, kuris matuoja kraujospūdį ir pulsą. Gauti rezultatai perduodami ir saugomi išmaniojo telefono atitinkamoje programėlėje. Remiantis gautomis diagramomis gydytojas gali stebėti paciento sveikatą. Prietaisas kainuoja 99,95 €.

Be to, „Nokia“ pasiūlė keletą naujų išmaniųjų laikrodžių modelių. Labiausiai prieinami, pavadinti „Body“, kainuos 59,95 €. Jie rodo kūno svorio pokyčius ir visus matavimus perkelia į prijungtą išmanųjį telefoną, kuriame galima stebėti duomenų dinamiką. Brangesni modeliai pasiūlys įvairesnius funkcijų rinkinius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau