Nuolaidos programinei įrangai – „Windows 10 Pro“ už 11.19 EUR, „Office 2016 pro“ už 28.79 EUR

Artėjant metų pabaigai daugelis pardavėjų siūlo pirkėjams įvairių nuolaidų. Šiandien papasakosime ką turi Jums paruošusi internetinė parduotuvė „URCDKey“, platinanti programinės įrangos aktyvacijos kodus ir raktus. Pirmiausia norime akcentuoti išskirtinį sandorį dėl legalių ir nuolatinių ir „Windows 10 Pro“ OEM raktų, kuriuos dabar galite įsigyti už itin gerą kainą! Pardavėjai siūlo didelę nuolaidą daugybei prekių, o pasinaudoję mūsų skaitytojams suteiktu specialiu nuolaidos kodu top20 galite dar labiau sumažinti kainą!

Windows 10“ 2019 m. spalio 10 d. atnaujinimas yra viena stabiliausių versijų, sukurtų pastaruoju metu, ir vienas iš pagrindinių privalumų, susijusių su visiškai autentiškos OS naudojimu, yra tai, kad galite pasiekti visą „Windows“ parduotuvę. To dėka turėsite galimybę atsisiųsti ir išbandyti „Microsoft“ išskirtinių produktų demonstracines versijas ir daugiau nepatirsite nepatogumų dėl aktyvavimo.

Windows 10“ sukurta taip, kad būtų suderinama su jau turima aparatine ir programine įranga bei periferiniais įrenginiais. Naujausia OS versija tai pat gerai susidoroja su žaidimais, todėl geimeriai vargu ar ras ką nors geresnio savo aistrai patenkinti.

Taigi, jei dar nenusprendėte ką padovanosite šventėms artimiesiems arba sau, siūlome pasinaudoti pasiūlymu ir gauti 20% nuolaidą naudodami „Windows 10 Pro“ OEM aktyvavimui su nuolaidos kodu top20, o pačią prekę rasite apsilankę adresu: https://www.urcdkey.com/microsoft-windows-10-pro-oem-cd-key-global_1966-20.html?currency=EUR

Maža to, „URCDKey“ analogišką akciją taiko ir populiariausiam, pristatymo nereikalaujančiam biuro programinės paketui „Office 2016 pro“: įvedę kodą top20 jį galite įsigyti už 28.79EUR kainą.

Naujesnė programos versija „Office 2019 pro“ siūloma už 43.19EUR.

Na, o jei Jums reikia abiejų minėtų programinės įrangos paketų, tuomet būtinai pasinaudokite pasiūlymu įsigyti juos abu iš karto dar pigiau (visoms straipsnyje paminėtoms prekėms tinka tas pats kuponas – top20):

Pageidaujantys Windows 10 Enterprise LTSC 2019 CD Key Global jį gali įsigyti už 11.99EUR, o Microsoft Windows 10 Home OEM CD KEY GLOBAL dabar parduodamas už 10.39EUR kainą (dar kartą primename: nuolaidą gausite įvedę kodą top20)

„Visio Professional 2019“ licenziją tai pat galite įsigyti su 20% nuolaida – už 28.31EUR.