„Windows 10“ licencija visam gyvenimui – 13 €, o „Office“ už 23 € – super nuolaidos iki 91% mėnesio pradžioje!

Netrukus švensime Valentino dieną ir Whokeys ta proga siūlo savo super nuolaidas iki 91% daugeliui programinės įrangos! Kaip visada, karaliauja Windows 10 PRO a licencija, kuri, primename, leis nemokamai atsinaujinti iki Windows 11, kai ji bus prieinama, vos už 13 €! Kaip visada, mes kalbame apie licenciją visam gyvenimui, kuriai whokeys garantuoja 30 dienų laikotarpį nuo pirkimo datos, kad kilus problemoms gautumėte pakaitinę licenciją. Taip pat pirkėjų gerai vertinami puikūs „Office“ paketų pasiūlymai, kuriuos 2016 m. versijoje galite įsigyti už šiek tiek mažiau nei 23 €, nes super nuolaidos siekia iki 91%!

30% nuolaidos kuponas: TOP35

Windows10 Pro OEM – išpardavimo kaina: 13,85 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35);

Windows 10 Home Oem – išpardavimo kaina: 11,80 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35);

Windows 11 Pro OEM – išpardavimo kaina: 18,48 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35).

Office 2016 Pro – išpardavimo kaina: 23,1 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35);

Office 2019 Pro – išpardavimo kaina: 38,26 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35).

Office 2021 Pro – išpardavimo kaina: 42,62 euro (30% nuolaidos kodas: TOP35).

Kaip užsisakyti licenciją?

Įdėkite produkto licencijos raktą į savo krepšelį spustelėdami mygtuką Pirkti dabar.

Norėdami pasinaudoti papildoma 35% nuolaida, įveskite reklamos kredito kodą TOP35.

Užpildykite užsakymą naudodami vieną iš daugelio svetainės siūlomų mokėjimo būdų („PayPal“, kreditinė kortelė, banko pavedimas ir kt.).
Kai sumokėsite, el. Paštu gausite licencijos raktą (raidinių ir skaitinių simbolių seriją). Todėl užsisakydami būkite atidūs ir įveskite savo el. Pašto adresą ir drąsiai ieškokite laiško. Patikrinkite ir šlamšto aplanką, kartais ten yra jūsų licencijos kodas.

Kaip aktyvuoti licenciją?

Kai kurie iš jūsų paklausite, kaip aktyvuojamos šios licencijos. Norėdami suaktyvinti „Windows“ licenciją, turite spustelėti mygtuką Pradžia ir eiti į Nustatymai (krumpliaračio piktograma). Kai atsidarys langas, kairėje pasirinkite „Aktyvinti“ ir pamatysite mygtuką „Keisti produkto kodą“. Paspaudus mygtuką, atsidarys langas, kuriame galėsite parašyti arba tiesiog įklijuoti (CTRL + V) el. Paštu gautą licencijos kodą.

„Office“ procesas yra dar paprastesnis. Tiesiog atidarykite vieną iš įdiegtų „Office“ programų („Excel“, „Word“ ar kt.) ir pasirinkite viršutinio meniu skiltį „Failas“. Tada kairėje pasirinkite „Paskyra“, o dešinėje pamatysite galimybę pakeisti produkto raktą taip pat, kaip aš paaiškinau „Windows“. Nepamirškite, kad norint aktyvuoti licenciją, privalote turėti įdiegtą teisingą „Windows“ ir „Office“ versiją. Kitaip tariant, jei turite „Windows Home“ ir įsigijote „Windows Pro“ licenciją, ji neveiks.