„Netflix“ grimzta į dugną – akcijos smuko 38 proc.

Įžengus į paskutinę pirmojo ketvirčio savaitę, srautinio perdavimo milžinės akcijos artėja prie didžiausio ketvirčio kritimo nuo 2012 m.. Jų vertė smuko maždaug 38%. Kaip ir „Facebook Meta Platforms Inc.“ savininko atveju, didelė dalis prastų „Netflix“ rezultatų gali būti siejama su nuviliančia augimo perspektyva, dėl kurios akcijų kaina per keturias dienas po sausio mėnesio ketvirčio rezultatų sumažėjo beveik 30%.

„Dabar daugiau dėmesio skiriama pagrindams, o tai reiškia, kad „Netflix“ nemato tokio augimo, koks matomas kituose didžiųjų technologijų sektoriuose“, – sakė Huntington Private Bank vyresnysis akcijų analitikas Davidas Klinkas.


Praėjusį sekmadienį „Netflix“ patyrė nesėkmę bandydama sustiprinti savo reputaciją tarp žiūrovų – „Apple“ tapo pirmąja transliacijos paslauga, laimėjusia „Oskarą“ už geriausią filmą ir aplenkdama „Netflix“ kūrinį „Dog Power“.

Nors investuotojai nesitiki, kad „Netflix“ akcijos artimiausiu metu reikšmingai atsistatinėti, pionierių pranašumas ir didelė abonentų bazė įmonei teikia vilčių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau