„Sony“ pristato unikalų „Netflix Calibrated Mode“ režimą, kurį galima rasti tik „BRAVIA MASTER“ serijos televizoriuose

„Sony“ kartu su interneto televizija „Netflix“ pristato naujos „BRAVIA MASTER“ serijos televizoriams skirtą specialų režimą „Netflix Calibrated Mode“, kuris padeda atkurti originalius kino studijos vaizdo parametrus ir mėgautis profesionalaus lygio vaizdo kokybe namuose.

Televizijos ir vaizdo atkūrimo technologijos per pastaruosius keletą metų sparčiai pažengė į priekį, o tiek „Sony“, tiek „Netflix“ išliko šių inovacijų priekyje. Abi kompanijos įdėjo daug pastangų, kad sukurtų ir išplėtotų tokias technologijas kaip 4K vaizdo raiška, HDR vaizdo formatas ir „Dolby Atmos“ garso atkūrimas. Šios technologijos filmų ir kito turinio kūrėjams suteikia beprecedentes galimybes perteikti savo kūrybinę idėją žiūrovams.

Naująjį „Netflix Calibrated Mode“ režimą, kuris bus naudojamas išskirtinai „BRAVIA MASTER“ serijos televizoriuose, sukūrė „Sony“ ir „Netflix“ vaizdo inžinieriai, kurių pagrindinis tikslas buvo, kad per namuose esantį televizorių žiūrimas vaizdo turinys kuo labiau atitiktų autentišką studijos vaizdo kokybę. Todėl „Netflix Calibrated Mode“ ir namų aplinkoje leis mėgautis tokios pačios kokybės vaizdu, kurį matė režisierius, žvelgdamas į profesionalius monitorius kino studijoje.

Naująją „Sony BRAVIA MASTER“ seriją sudaro du nauji 4K HDR televizorių modeliai – 55 ir 65 colių įstrižainės modelis „AF9“ su organinių šviesos diodų ekranu (OLED) ir 65 bei 75 colių įstrižainės modelis „ZF9“ su skystųjų kristalų ekranu (LCD). Šie „Sony“ televizoriai yra aprūpinti įvairiomis išmaniosiomis valdymo funkcijomis ir yra vieninteliai rinkoje, kurie palaiko „Netflix Calibrated Mode“ režimą.

ZF9
ZF9
AF9
AF9

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau