„LEMFO LEM4 Pro“ – iš tiesų protingas laikrodis

Mobiliosios elektronikos gamintojas LEMFO pradėjo savo veiklą 2008 m. Per šį laiką bendrovė nuėjo ilgą kelią ir šiandien yra žinoma kaip kokybiškos mobilios elektronikos gamintoja. Šiandien aprašysime šio Kinijos prekės ženklo naujovę – išmanųjį laikrodį „LEMFO LEM4 Pro“. Tai nėra gaminys už 10 dolerių, tačiau jo galimybės yra išties plačios.

Laikrodžio „LEMFO LEM4 Pro“ tehninės įrangos pagrindą sudaro 1,3 GHz keturių branduolių procesorius MT6580. Mes negalime pasakyti, kad jis yra pats efektyviausias savo klasėje, tačiau šis procesorius labai dažnai sutinkamas šios rūšies prietaisuose. Ir tai nestebina, nes komponentas pasižymi geru našumu bei mažu energijos suvartojimu. Tai reiškia, kad laikrodis nekaista, net jei veikia stresinėse situacijose. „LEMFO LEM4 Pro“ valdanti „Android 5.1“ operacinė sistema leidžia įdiegti pagrindines, daugeliui pažįstamas programėles. Tačiau tai nebūtina, nes daugumą patenkins jau įdiegtos programinės įrangos asortimentas. Čia rasite interneto naršyklę, muzikos grotuvą, širdies ritmo monitorių, žingsnių skaičiuotuvą, telefono paiešką, BT laisvų rankų įrangą ir dar daugiau.

RAM rasite 1GB, o failų saugojimui skirta 16GB ROM. Prietaiso matmenys – 60x44x15mm, svoris – 80 g.

IPS matrica turi 2,2 colio įstrižainę, o tai tikrai geras rodiklis išmaniajam laikrodžiui. Ekrano raiška yra 320 x 240 vaizdo taškų. Iš esmės, šiame ekrane netgi galite žaisti žaidimus ar pažiūrėti filmą, žinoma, jei jums nereikia aukštos kokybės. „LEMFO LEM4 Pro“ turi įdiegtą GPS sistemą, kuri neleis keliautojams paklysti planetos platybėse. Iš tiesų, ji gali praversti daugeliui vartotojui, kad galėtų nustatyti kur jis buvo tam tikru laiku. Už tai yra atsakinga speciali programėlė „WiiWatch“, kuri įdiegiama išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio atmintyje.

Ypač gerai nuteikia įmontuota baterija – jos talpa siekia net 1200mAh! Ir tai nėra vaikiški skaičiai, nes toli gražu kiekvienas laikrodis gali pasigirti tokia įspūdinga baterija. Naudotojų patirtis rodo, kad vieno „LEMFO LEM4 Pro“ įkrovimo pakanka porai dienų, net jei jūs naudojate laikrodį labai intensyviai. Įkrovimas užtrunka maždaug 2,5 val.

Integruota kamera turi 0,3 MP raišką. Tikiuosi, kad niekas nereikalaus iš jos aukštos kokybės filmavimo. Ryšiui palaikyti siūloma naudoti SIM kortelę, Wi-Fi arba Bluetooth. Beje, greito interneto gerbėjai galės pasimėgauti 3G buvimu. Prietaisas turi ir mikrofoną, todėl yra galimybė įdiegti valdymą balsu. Neblogai kaip laikrodžiui, ar ne?

„LEMFO LEM4 Pro“ išpardavimo metu TomTop parduotuvėje kainuoja 86,09 €.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau