Nasdaq ruošiasi paleisti naujo modelio bitcoino ateities sandorius

NASDAQ vadovė Adena Friedman patvirtino, kad biržos operatorius svarsto paleisti Bitcoino ateities sandorius. Ji neįvardijo tikslios datos, bet iš jos komentarų tapo aišku, kad produktas vis dar kuriamas,  taip pat turi ir kitokių savybių nei CBOE ir „CME Group“ panašūs pasiūlymai.

„Kartu su partneriu ir toliau svarstome idėją paleisti kriptovaliutų ateities sandorius. Mes taip pat vertiname su tuo susijusias rizikas tam, kad įsitikintumėm, jog taikome tinkamus protokolus, sekame faktinį poreikį, o kontraktai skiriasi nuo jau veikiančių“.

 

Pasak Fridman, Nasdaq domina ateities sandoriai, sukurti remiantis “bendro pelningumo” modeliu. Jų vizijoje jie taps investicijomis, o ne akcijų sekimo įrankiu: direktyvos atsižvelgs į dabartinę, o ne būsimą kriptovaliutos kainą.

„Galų gale turėsime nuspręsti, ar tai prasminga, ar paklausa iš klientų yra pakankama, ir ar esame įsitikinę rizikos valdymo klausimais. Tokiu atveju mes būsime pasirengę kreiptis į Prekybos ateities sandoriais komisiją (CFTC)“.

Nasdaq ‘investigating’ bitcoin futures that are different to rivals, CEO says from CNBC.

Prisiminsime, kad lapkričio pabaigoje Adena Fridman sakė, kad Nasdaq planai pradėti bitcoino ateities sandorius yra ankstyvoje stadijoje, pats klausimas dar tik nagrinėjamas, o kompanija vykdo aktyvų dialogą su daugeliu klientų ir partnerių apie tai, kas gali būti įmanoma ateityje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau