MWC 2016: Planšetinis kompiuteris „Alcatel Plus 10“ su „Windows 10“, 4G LTE ir prijungiama klaviatūra

Prieš „Mobile World Congress 2016“ parodos pradžią gamintojai jau anosavo keletą įdomių prietaisų. Savo naujienas taip pat pristatė bendrovė „TCL Communication“, kuri oficialiai atsisakė prekinio ženklo „Alcatel One Touch“ ir dabar savo mobiliųjų prietaisus rinkoje platins su „Alcatel“ pavadinimu. Be to, „Alcatel“ gavo naują logotipą ir daugiau dėmesio skirs studentams, jauniems tėvams bei specialistams. Dėmesys jaunimui pabrėžiamas spalvingais keičiamais dangteliais, moderniu dizainu, iš anksto įdiegta programinė įranga pradedantiesiems didžėjams ir virtualios realybės funkcijų palaikymu.

Alcatel Plus 10
Alcatel Plus 10

Vienu pirmųjų prietaisų su nauju prekės ženklu transformeris „Plius 10“ su „Windows 10“. Tai pirmasis tokio tipo produktas įmonės asortimente. Kūrėjai mato tris naujienos naudojimo scenarijus. Mobiliajame biuro režime bevielė klaviatūra prijungiama prie planšetinio kompiuterio tam, kad vartotojas gautų pilnavertį mini kompiuterį tekstinių dokumentų kūrimui ir pristatymo skaidrių demonstravimui. Jungtys leidžia prijungti išorinį kietąjį diską, pelę, USB laikmenas, antrą ekraną ir kitus įtaisus. „Alcatel Plus 10“ gavo 32 GB vidinės atminties, kuri gali būti išplėsta naudojant SD korteles. Planšetės darbo spartą užtikrina „Intel Atom x5 Z8350“ procesorius ir 2 GB operatyviosios atminties.

Naujiena taip pat gali būti naudojama kaip pramogų centras. Ekranas be klaviatūros tinka žiūrėti filmus. Čia svarbiais privalumais tampa du priekiniai garsiakalbiai su realistišku erdviniu garsu ir 10,1 colių IPS ekranas su 1280 × 800 taškų rezoliucija.

Alcatel Plus 10
Alcatel Plus 10

Dėl savo kompaktiškų matmenų „Alcatel Plus 10“ yra neblogas kompanionas keliaujant. Naujiena yra apie 40 proc. lengvesnė nei įprastas nešiojamas kompiuteris. Naudojant pagal šį scenarijų, planšetė pravers interneto naršymui, žaidimams ir e-knygų skaitymui.

Tarp įdomių prietaiso savybių verta paminėti klaviatūroje įmontuotą 4G LTE modulį, kuris taip pat veikia kaip Wi-Fi prieigos taškas su galimybe prijungti iki 15 naudotojų (tinklo pralaidumas siekia 150 Mb/s). Po vieną akumuliatorių įmontuota į planšetę ir klaviatūrą, kurie kartu siūlo įspūdingą 8410 mAh talpą. Jos pakanka aštuonioms darbo valandoms. Deja, kol kas nėra jokios informacijos apie kainą.