„Moto Mods“ kolekcijos papildymas: žaidimų pultas, kolonėlė ir greitas įkrovimas

Kartu su išmaniuoju telefonu „Moto Z2 Play“ bendrovė „Lenovo“ pristatė keturis naujus „Moto Mods“ priedų kolekcijos narius. Jie yra suderinamas su minėta naujiena ir visais pernai pristatytos Z serijos prietaisais. Debiutavo keturi priedai – „Moto GamePad“, „JBL SoundBoost 2“, „Moto TurboPower Pack“ ir „Moto Style Shell“ su belaidžiu įkrovimu.

Moto GamePad

Pradėkime nuo „Moto GamePad“. Nesunku atspėti iš pavadinimo, kad tai yra žaidimų pultas. Jis turi standartinį trylikos mygtukų rinkinį (A/B/X/Y/L1/R2/L2/R2/L3D/R3D/Home/Select/Start), kreiptuką D-Pad, porą šviesos diodų ir 1035 mAh vidinę bateriją, kuri pailgina autonomiją ir leidžia žaidžiant įkrauti išmanųjį telefoną. Žinoma, patį žaidimų pultas taip pat reikia įkrauti, o šiam tikslui yra numatyta  C tipo USB jungtis. Taip pat yra 3,5 mm lizdas ausinėms. „Moto GamePad“ matmenys – 226х75,9х24,4 mm, svoris – 140 g.

JBL SoundBoost 2

„JBL SoundBoost 2“ – stereo garsiakalbiai su stovu. Šis išmaniojo priedas susideda iš dviejų garsiakalbių, kurių kiekvienas turi 3 W galią ir apie 27 mm skersmenį. Prietaisas padengtas vandenį atstumiančia danga, kuri leidžia išmaniajam atlaikyti „trumpalaikes vandens procedūras“. „JBL SoundBoost 2“ gavo  šiek tiek kuklesnę bateriją – 1000mAh. Modulis suderinamas su programėle „JBL EQ“. Korpusą bus galima pasirinkti iš raudonos, mėlynos ir juodos spalvų.

„Moto TurboPower Pack“ – logiškas baterijos modulių šeimos tęsinys. Jo talpa yra 3490 mAh. Pagrindinis bruožas – gebėjimas greitai įkrauti išmanųjį telefoną. 15 W išėjimo galia per 20 minučių leidžia moduliui įkrauti išmaniojo bateriją iki 50%. Pats priedas įkraunamas dar greičiau, nes jo galia siekia 30 vatų.

Ketvirtasis debiutantas – atnaujintas „Moto Style Shell“ gavo galimybę įkrauti išmaniuosius telefonus be laidų. Jis palaiko dviejų režimų Qi 1.2.3 (10 W) ir PMA 3.0 (5 vatai) technologijas. Tai vienintelis šiandien pristatytas „Moto Mods“, kuriame nėra įmontuoto akumuliatoriaus. Kartu su juo siūlomi keturi skirtingi dangteliai: „Ebony Burl Wood“, „Herringbone Nylon“, „Cateye Wood“ ir „Floral Print“.