„Moto Z2 Play“ anonsas: plonesnis, lengvesnis ir galingesnis

„Lenovo“ pristatė „jaunesnįjį“ savo išmaniųjų telefonų flagmanų serijos atstovą – „Moto Z2 Play“. Svarbiausiais pokyčiais, lyginant su ankstesnės kartos prietaisais, gamintojas vadina matmenų ir svorio sumažėjimą – debiutantas sveria 145 gramus, o jo storis yra vos 5,99 mm. Akumuliatorius dėl to nenukentėjo ir jo talpa liko 3000 mAh, be to jį per 15 minučių galima įkrauti aštuonių valandų naudojimui.

Moto Z2 Play

Nenukentėjo ir „geležis“. Išmaniojo sparta rūpinasi platforma „Qualcomm Snapdragon 626“su 2,2 GHz dažniu ir grafikos plokšte „Adreno 506“. „Motorola Mobile Computing System“ sudėtyje taip pat yra kontekstinių skaičiavimų ir natūralios kalbos procesoriai.

Produkto savybės taip pat apima 5,5″ AMOLED ekraną su 1920×1080 raiška ir programiniu mėlynos spalvos filtru, 3 arba 4 GB RAM ir 32 arba 64 GB vidinė atminties, NFC modulį ir FM radiją. Pagrindinė išmaniojo kamera turi 12 MP jutiklį ir plačią f/1,7 diafragmą, be to gali įrašyti 2160p@30fps video. Ji pagaminta naudojant „Dual Pixel“ technologiją ir yra aprūpinta lazeriniu ir faziniu automatiniu fokusavimu. Priekinė kamera turi 5 Mn raišką ir plataus kampo optiką.

Moto Z2 Play

Žemiau ekrano esantis mygtukas pakeičia visus tris ekrane esančius virtualius mygtukus. Naujienoje įdiegtos visos firminės „Motorola“ funkcijos, įskaitant „Display“, „Voice“ ir „Action“. „Moto Z2 Play“ išleistas trijų spalvų (pilkos, mėlynos ir aukso), o jo išvaizdą ir funkcionalumą galima paįvairinti „Moto Mods“ priedų pagalba. Prietaisas suderinamas su visais anksčiau išleistais moduliais.

„Moto Z2 Play“ pasirodys prekyboje liepos mėnesį ir bus prieinamas išimtinai JAV operatoriaus „Verizon“ klientams, o vėliau bus išleista tarptautinė versija. Išmanusis telefonas kainuos 499 $.