„Qualcomm Quick Charge 4.0+“ leidžia įkrauti prietaisus greičiau ir saugiau

Praėjusiais metais anonsuota mobilioji platforma „Snapdragon 835“ gavo greito įkrovimo technologijos „Quick Charge 4.0“ palaikymą. Ji leidžia prietaisą krauti 20% greičiau ir mažiau skleidžia šilumos, lyginant su „Quick Charge 3.0“. Pasak „Qualcomm“ atstovų, vos penkių minučių įkrovimo pakanka užtikrinti penkias veikimo valandas. Šią technologiją taip pat palaiko neseniai pristatyta platforma „Snapdragon 660“. Dėl neaiškių priežasčių „Xiaomi MI6“, „Samsung Galaxy S8“, „HTC U11“ ir kiti prietaisai naudojantys „Snapdragon 835“ nepalaiko „Quick Charge 4.0“.

Nepaisant to, „Qualcomm“ jau paskelbė apie dar pažangesnę technologiją – „Quick Charge 4.0+“, kuri yra patobulinta „Quick Charge 4.0“ versija. Kurdama ją amerikiečių bendrovė sutelkė dėmesį į tris pagrindinis parametrus: efektyvumą, greitį ir šilumos išsklaidymą. Speciali technologija „Dual Charge“ padalina įkrovimo srovę, taip sudarydama sąlygas 3° C sumažinti šilumos išsiskyrimą ir 15% pagreitinti Įkrovimo laiką. Sumažintas kaitimas taip pat turėtų teigiamai atsiliepti baterijos ilgaamžiškumui.

Qualcomm Quick Charge 4.0+

„Qualcomm“ taip pat įgyvendino papildomų funkcijų, kurios pagerina saugumą įkrovimo metu. Pavyzdžiui, „Quick Charge 4.0+“ gali vienu metu stebėti korpuso bei lizdo temperatūros lygį ir tai turėtų užkirsti kelią perkaitimui, trumpam sujungimui ar netgi USB Type-C jungties pažeidimui. Pasak bendrovės atstovų, įkrovimo efektyvumas išaugo daugiau kaip 30%, palyginti su „Quick Charge 4.0“.

Pirmuoju prietaisu palaikančiu naują greito įkrovimo technologiją „Quick Charge 4.0+“  tapo anksčiau šią savaitę anonsuotas išmanusis „Nubia Z17“.