Mikroautobusų ir autobusų nuoma

Autobusų nuoma su vairuotoju – labai populiari paslauga bet kuriame mieste. Ekskursijų organizavimas, svečių pristatymas į vestuves, jubiliejus, įmonių partijų ir kitas švenčių, didelių žmonių grupių transportavimas iš oro uosto arba į jį – visa tai reikalauja patogaus ir erdvaus transporto. Išsinuomojus autobusą su vairuotoju galima pakankamai greitai pervežti didelį keleivių skaičių iš vieno taško į kitą be didelių materialinių išlaidų. Pasirinkę tinkamą  autobuso nuomos kompaniją Jūs sutaupysite daug laiko ir išvengsite daug vargo ir rūpesčių!

Išsinuomoti autobusą su vairuotoju Lietuvoje nebus sunku. Kai kurios transporto įmonės turi nepriekaištingą reputaciją kaip vežėjai, orientuoti į keleivių komfortą ir saugumą. Čia galite užsisakyti autobusų nuoma vaikams ir ne bijoti, kad kelionės su grupe metu gali įvykti tam tikrų problemų. Visi vairuotojai, dirbantys patikimose įmonėse turi ilgametę vairavimo patirtį, gerai orientuojasi miestuose ir jų apylinkėse, o jų autobusai laiku perduodami techninei priežiūrai ir remontui.

Bendrovės autoparke turėtų būti tik nauja patikimų gamintojų technika. Taigi, renkantis autobusą ekskursijoms, jūs garantuotai gauti autobusą su įrengtomis  patogiomis sėdynėmis, mikrofonu, DVD ir oro kondicionieriumi.

Dažnai siūloma speciali autobusų nuoma vestuvėms – juk ši ceremonija apima privalomus vizitus į keletą žinomų vietų ir siūlo pervežimo paslaugos iš registratūros į pokylių vietą. Užsisakę autobusus ar mikroautobusus vestuvėms, turėtumėte galite būti tikri, kad Jums bus pasiūlyti tik patogūs sprendimai, kurie atvyks griežtai nurodytu laiku!

Autobusų ir mikroautobusų nuoma su vairuotoju taip pat padeda išsaugoti jūsų finansus, nes kompanijų tarifai neturėtų būti ypač dideli. Patikimos bendrovės garantuoja individualus požiūris į kiekvieną klientą, todėl tam tikro autobuso kaina turėtų būti patikrinta įmonių vadybininkų.

Nedrangiai užsisakę autobusą gausite ne tik patogų transportą, kuris bus pateiktas laiku nurodytu adresu, bet ir aukščiausio lygio paslaugą: firmos specialistai parinks optimalų modelį, atitinkantį konkrečius kliento pageidavimus, o jį vairuos ilgametę patirtį sukaupę įgubę savo srities profesionalai.

Bendrovės profesionaliai organizuoja keleivių vežimą mikroautobusu ir teikia transporto paslaugas  orientuotas įvairioms veiklos sritims. Jei turite poreikį pervežti nuo 5 žmonių grupę, jums reikia susitikti su verslo partnerių delegacija, nuvežti vaikus į sporto renginį ar kelionę – bet kurioje iš šių situacijų Jums tereikia surinkti mikroautobusų nuomos įmonės operatorius numerį. Užsisakyti mikroautobusą Lietuvoje nėra brangu, o įmonės savo klientams teikia kokybišką aptarnavimą ir garantuoja komfortišką kelionę.

Išsinuomoti transporto priemonę galima bet kokiam laikui ir praktiškai neribotam keleivių kiekiui.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau