„Microsoft“ nori naudoti žmogaus smegenis kriptovaliutų kasimui

Kriptovaliutos kasimu vaizdo plokštėmis ar procesoriais jau nieko nenustebinsi. Nepaisant akivaizdžios galimybės, tapti sėkmingu „šachtininku“ nėra taip paprasta, nes tam reikia gana brangios įrangos. Matyt, „Microsoft“ turi savo nuomonę šia tema. Bendrovė ieško būdų, kaip gauti skaitmeninę valiutą naudojant žmogaus smegenis.

Patente „Kriptovaliutos sistema, naudojanti kūno veiklos duomenis“, „Microsoft“ siūlo vartotojui pritvirtinti specialų jutiklį. Nuotolinis serveris registruos kūno veiklą, įskaitant smegenų ir kitų organų darbą. Suinteresuota šalis, įvardinta kaip informacijos paslaugų tiekėja, vartotojui galės suteikti tam tikras užduotis: peržiūrėti skelbimus, lankytis svetainėse ir dar daugiau. Jų įgyvendinimo metu bus vykdomas kriptovaliutų kasimas.

Kriptovaliutos kaismas

Jutiklio veikimas pagrįstas įvairių smegenų bangų, susijusių su mokymusi, atmintimi ir loginiu mąstymu, aptikimu. Be to, čia kalbama apie alfa bangas, kurios yra susijusios su pasąmone. „Microsoft“ patikina, kad visi veiksmai bus atlikti nesąmoningai. Tai leis vartotojui tęsti savo darbus tuo pat metu uždirbant „skaitmeninį auksą“.

Nėra tikslios informacijos, kaip visa tai veiks, kokią kriptovaliutą ir kokiu būdu bus galima generuoti pajamas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau