3 mitai apie naujuosius „Huawei“ – ką turėtumėte žinoti?

Neseniai dienos šviesą išvydęs „Huawei P40 lite“ išmanusis telefonas, kaip ir kiti šios serijos šeimos nariai, paskutiniu metu informacijos sraute tapo siejami su tam tikrais mitais. Jų kilmė miglota, o pateikiamas informacinis turinys gali suklaidinti. Kad viskas sustotų į savo vietas, pats metas šiuos mitus paneigti ir sužinoti tikrąją tiesą.

Rasime visiems puikiai žinomą operacinę sistemą

Klysta teigiantys, kad naujieji „Huawei P40“ serijos įrenginiai turi kitokią operacinę sistemą nei anksčiau. Kaip akcentuoja „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė, įsigiję „P40 lite“ ar kitą šios serijos modelį, pirkėjai čia ras visiems puikiai žinomą „Android“ operacinę sistemą.

„Nors įvairių spekuliacijų būta daug, norime aiškiai pabrėžti, kad šiuo klausimu niekas nepasikeitė. Naujieji mūsų įrenginiai ir toliau veikia „Android“ operacinės sistemos pagrindu, kuri yra dar labiau optimizuota ir pritaikyta mūsų gerbėjų poreikiams“, – sako bendrovės atstovė.

Ji priduria, kad parduodami „P40 lite“ modeliai yra aprūpinti naujausia „Android 10“ operacinės sistemos versija. Naudotojai taip pat gali būti ramūs, kad jų įrenginiai gaus visus reikalingus saugumo atnaujinimus, todėl duomenys telefone išliks saugūs.

Telefone ras visas reikalingas programėles

Kaip ir anksčiau, „Huawei“ tęsia savo misiją naudotojams pasiūlyti aukščiausią funkcionalumo lygį užtikrinančius išmaniuosius įrenginius. Naujoji P40 serija – ne išimtis. Naudotojai, įsigiję vieną iš naujųjų šio gamintojo modelių, jame galės įsidiegti visas reikalingas programėles.

„Pageidaujantys naujų programėlių, platų jų asortimentą nuo šiol ras skaitmeninėje parduotuvėje „AppGallery“. Šiai dienai joje yra daugiau nei 50 tūkst. programėlių, įskaitant socialinių tinklų, apsipirkimo, nuotraukų redagavimo, žaidimų aplikacijas“, – sako J. Karpavičiūtė.

Anot jos, „AppGallery“ galima rasti tokias lietuviškas programėles kaip „Ignitis“, „Viena sąskaita“, „m.parking“ bei „m.ticket“ ir kt., o bendra platformos pasiūla ateityje vis plėsis. Beje, ieškantys populiariausių socialinių tinklų programėlių, jas gali atsisiųsti tiesiai iš oficialių kūrėjų interneto svetainių.

Dauguma naudotų programėlių veiks naujajame įrenginyje

J. Karpavičiūtės teigimu, praktiškai visas naudingas programėles bei kitus reikalingus duomenis naudotojai gali persikelti iš savo senojo „Android“ įrenginio. „Huawei“ jau anksčiau naudotojams pasiūlė „Phone Clone“ funkciją, kuri duomenų perkėlimo procedūrą leidžia atlikti itin lengvai ir greitai.

Perkelti duomenis su „Phone Clone“ prireiks vos kelių nesudėtingų žingsnių, o pats procesas nereikalauja papildomos įrangos bei yra visiškai saugus.

„Tereikia „Phone Clone“ programėlę įjungti savo senajame ir naujajame įrenginiuose, susieti abu telefonus nuskenuojant QR kodą, pasirinkti norimus perkelti duomenis ir palaukti, kol tai bus įvykdyta. Tokiu būdu gali būti perkeltos ne tik programėlės, bet ir adresinės kontaktai, nuotraukos, vaizdo įrašai ir kt.“, – paaiškina „Huawei“ atstovė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau