LG pasiūlė modernų skalbinių džiovinimo būdą: efektyviau veikia nebent vėjas

 „LG Electronics“ (LG) pristatė naujas drabužių džiovykles, kurias galima lengvai priderinti prie kiekvienų namų dizaino ir kitų prietaisų, įskaitant skalbimo mašinas. Vis daugiau žmonių pirmenybę teikia energiją taupantiems įrenginiams, kurie padeda atlikti namų ruošos darbus lengviau – tokios yra ir naujosios LG džiovyklės RC80U2AV3W bei RC90U2AV2W.

Nors pastaraisiais metais skalbimo mašinų su džiovyklės funkcija paklausa augo, daug klientų renkasi atskirai parduodamus džiovinimo aparatus. Vieni svarbiausių aspektų, į kuriuos atsižvelgia tokius prietaisus perkantys žmonės, yra jų energijos naudojimo efektyvumas ir laiką taupančios funkcijos. Dėl „DUAL Inverter Heat PumpTM“ technologijos, naujosios džiovyklės pasiekia įspūdingą A+++ -10% energijos naudojimo efektyvumą, o tai leidžia iki 22 proc. sumažinti elektros energijos išlaidas ir dar sutrumpėja džiovinimo laikas.

Naujosiose LG džiovyklėse vienu metu galima džiovinti daugiau drabužių nei skalbimo mašinose su įmontuotomis džiovyklėmis, nes jose telpa net 9 kilogramai skalbinių. Skalbinius džiovinant žemoje temperatūroje, „LG DUAL Heat PumpTM“ šilumos siurblio technologija sumažina raukšlių skaičių, apsaugo nuo susitraukimo ir kitų drabužių pažeidimų.

Sveikata besirūpinantys žmonės įvertins specialią džiovyklių funkciją, kuri pašalina iki 99,9 proc. alergenų, įskaitant dulkių erkutes – jos yra vienos pagrindinių kvėpavimo takų alergijų sukėlėjų namų aplinkoje.

Žmonėms svarbu ne tik tai, kad drabužiai nebūtų pažeisti, bet ir išliktų puikios kokybės – naujosios LG džiovyklės užtikrina, kad skalbiniai nesusitrauks, be to, iš jų pašalinamos visos pluošte susikaupusios dulkės ir pūkeliai. Džiovyklėse įmontuotas savaime išsivalantis kondensatorius, kuris į specialų filtrą surenka visus alergenus ir dulkių daleles, be to, po džiovinimo filtro nereikia valyti – taip taupomas žmonių laikas.

Naujosios džiovyklės taupo ne tik laiką, bet ir energiją. „LG ThinkQ“ programa telefone padės džiovyklę valdyti paprasčiau – ją galėsite įjungti nuotoliniu būdu, įrenginys pats pasirinks geriausią skalbinių džiovinimo būdą, atsižvelgdamas į drabužių kiekį ir jų drėgmę – tai palengvins kasdienybę ir turėsite vienu namų ruošos darbu mažiau.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai