„LeEco“ dėl skolų priversti parduoti žemę Silicio slėnyje

Kinijos bendrovės „LeEco“, garsėjanti savo prieinamais ir šiuolaikiškais išmaniaisiais telefonais, išgyvena sunkius laikus. Po sėkmingo starto savo vidaus rinkoje Kinijoje ir Indijoje, gamintojas nusprendė užkariauti Jungtines Valstijas ir Rusiją, tačiau ši užduotis nebuvo lengva. Be to, kinai investavo didelius išteklius į keletą šalutinių projektų, kurie dar neatsipirko. Pavyzdžiui, „LeEco“ yra vienas iš investuotojų į „Tesla žudiką“ – elektromobilį „Faraday Future“. Pasak gandų, šį automobilį iš anksto užsisakė vos 60 žmonių. Taip pat verta prisiminti, kad neseniai buvo atleisti daugiau nei 500 „LeEco“ darbuotojų. Visa tai rodo Kinijos korporacijos rimtas finansines problemas.

Siekdama pagerinti padėtį ir sumokėti skolą, „LeEco“ vadovybė buvo priversta atsikratyti kai kurio didelės vertės turto. Pavyzdžiui, įmonė ketina parduoti 49 akrus žemės Silicio slėnyje, kurie buvo įsigyti savo JAV būstinės statybai, kurioje turėjo įsikurti 12 tūkst. darbuotojų. Šio pirkimo kaina buvo 250 milijonai JAV dolerių.

Panašu, kad šiems bendrovės planams nebuvo lemta išsipildyti. Pasak gandų, savo sklypą „LeEco“ nori parduoti mažai žinomai kinų kompanijai „Genzon Group“ už 260 milijonų dolerių. Potencialus pirkėjas jau patvirtino savo dalyvavimą derybose, tačiau „LeEco“ neskuba komentuoti situacijos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau