„LeEco Le Pro 3 AI“ aprūpino dviguba kamera ir dirbtiniu intelektu

Kinijos kompanija „LeEco“ savo tėvynėje pristatė naują flagmaną „Le Pro 3 AI“. Išmanusis telefonas yra patobulinta pernykščio „Le Pro 3“ versija. Naujiena gavo šiek tiek pakeistą išvaizdą, pažangesnę kamerą, naują procesorių ir programinę įrangą. „Le Pro 3 AI“ aprūpintas dviguba kamera, be to, jame didelį vaidmenį atliks firminis dirbtinis intelektas.

Priekinė naujienos dalis primena visus ankstesnius „LeEco“ išmaniuosius. 5.5 colių ekranas su plonais šoniniais rėmeliais ir Full HD raiška, buvo sukurtas taikant In-Cell technologiją, o dengia jį 2.5 D stiklas su užapvalintais kraštais. Žemiau ekrano įsikūrė trys tradiciniai jutikliniai mygtukai.

LeEco Le Pro 3 AI

Tuo tarpu galinė „Le Pro 3 AI“ dalis daug daugiau skiriasi nuo savo pirmtakų. Pirmiausia į akis krenta atnaujinta įdėklų antenoms forma, kurios dėka jie tapo beveik nematomi, ir dviguba kamera. Žemiau yra pirštų atspaudų skaitytuvas. Vis 7,5 mm storio metalinio korpuso viduje atsirado vietos 4000 mAh talpos baterijai su greito įkrovimo technologija. Išmanusis telefonas naudoja dviejų 13 megapikselinių jutiklių derinį, iš kurių vienas yra spalvotas, o antrasis – monochrominis. Priekinis fotoaparatas turi 8 MP raišką.

Kurdamas savo naują flagmaną gamintojas didelį dėmesį skyrė dirbtiniam intelektui. Jis gali parinkti optimalius fotografavimo parametrus, pagerinti naktinių kadrų kokybę, padidinti apšvietimą ir keisti kitus nustatymus. Visa tai vyksta automatiniu režimu, bet niekur nedingo ir Pro režimas su rankiniu valdymu.

LeEco Le Pro 3 AI

Dirbtinis intelektas ne tik palengvina fotografavimą, bet ir padeda naudoti kitas funkcijas, įskaitant muzikos klausymą. Jo dėka, vartotojas gali kontroliuoti muzikos atkūrimą be kokiose trečiųjų šalių programose. „Le Pro 3 AI“ taip pat suteikia galimybę balsu pradėti norimo vaizdo įrašo atkūrimą, surasti restoraną, išsikviesti taksi, apsipirkti internetinėje parduotuvėje ir pan. Be to, virtualus asistentas ilgainiui mokysis ir taps labiau naudingu.

Išleisto dvi „LeEco Le Pro 3 AI“ versijos:

  • Su platforma „MediaTek Helio X23“ (2,3 GHz), 4 GB RAM ir 32 GB ROM už $ 260;
  • Su platforma „MediaTek Helio X27“ (2,6 GHz), 4 GB RAM ir 64 GB ROM už $ 350.

Be naujojo išmaniojo telefono gamintojas pristatė ir 10000 mAh talpos išorinį akumuliatorių „LeEco M1“. Jis palaiko dvipusį greitą įkrovimą „Quick Charge 3.0“ bei turi jungtis USB Type-C ir microUSB. Korpuso spalvą bus galima pasirinkti iš baltos, juodos, geltonos ir žalios, o kainuos baterija 14 JAV dolerių.