Lankstų išmanųjį telefoną „Royole FlexPai“ jau galima įsigyti

Parodoje „CES 2019“ bendrovė „Royole“ pademonstravo sulankstomą išmanųjį telefoną, pavadintą „FlexPai“.

„Royole“ buvo įsteigta prieš penkerius metus, siekiant kurti ir platinti lanksčius ekranus, o „FlexPai“ yra labiau reklaminis produktas.

Svetainės „Verge“ žurnalistas išbandė naujieną ir išmanusis telefonas jam paliko ne maloniausią įspūdį. Kolega pažymėjo „siaubingą“ programinę įrangą su daugybe neveikiančių programėlių. Išmaniojo telefono sąsaja uždarant ir atidarant sulėtėja ir aplamai „pakimba“, o ekrane pasirodo keisti užtamsinimai ir spalvų juostos. Jis taip pat kritikavo nekokybišką kamerą.

FlexPai

Vis dėlto negalima paneigti, kad tai yra pirmasis toks išmanusis telefonas pasaulyje, kurį galima laisvai įsigyti. Prietaisą galima rasti Kinijoje už maždaug 1320 dolerių kainą.

„Royole FlexPai“ aprūpintas 7,8 colio OLED ekranu su 1920 x 1440 taškų raiška, o pikselių tankis siekia 308 ppi. Viduje darbuojasi naujausias procesorius „Qualcomm Snapdragon 855“, 6 arba 8 GB operatyviosios ir 128 arba 256 GB vidinės atminties. Čia taip pat siūlomos 16 ir 20 megapikselių kameros bei 3800 mAh talpos akumuliatorius.