„J.P. Morgan Chase“ ir „Bank of America“ uždraudė kreditinėmis kortelėmis pirkti kriptovaliutą

JAV pirmaujantys finansiniai konglomeratai „J.P. Morgan Chase“, „Bank of America“ ​​ir „Citigroup“ pareiškė, kad savo klientams nebeleis pirkti kriptovaliutų kreditinėmis kortelėmis.

„Šiuo metu mes neapdorojame kiptovaliutų pirkimo naudojant kreditines korteles dėl nepastovumo ir susijusių rizikų. Mes iš naujo apsvarstysime šį klausimą besivystant rinkai“, – pareiškė „J.P. Morgan Chase“ atstovas savo komentare CNBC.

„Bank of America“ ​​atstovas spaudai taip pat pranešė, kad šis bankas nusprendė uždrausti įsigyti kriptovaliutą naudojant kreditines korteles.

Kitos vienos iš pagrindinių JAV finansinių paslaugų bendrovių „Citigroup“ spaudos tarnyba atsiuntė tokį pareiškimą:

„Mes nusprendėme uždrausti kreditinėmis kortelėmis įsigyti kriptografinę valiutą. Mes toliau peržiūrėsime savo politiką vystantis rinkai“.

Finansų kompanijos pokyčius savo politikoje aiškina atsaku į labai didelį Botcoino kintamumą ir nestabilumą, kurio kaina per pastarąsias savaites nukrito nuo $ 19,000 iki $ 8,000, o šie vienu, metu paskelbti pareiškimai jo kainą nusmukdė iki 7718 dolerių ribos. Kitų kriptovaliutų kursas pastarosiomis savaitėmis taip pat sumažėjo, kai kurių netgi daugiau nei bitcoino.

Priminsime, kad praeitą savaitę „J.P. Morgan Chase“ savo klientams leido tik pirkti kriptovaliutas naudojant kreditines korteles. CNBC nurodo, kad „Capital One Financial“ draudžiama šiam tikslui naudoti savo kreditines korteles nuo sausio, o „Discover Financial Services“ laikosi šios politikos nuo 2015 m.

Žinant tai, kad vienas iš Bicoino sukūrimo tikslų buvo panaikinti bankų monopoliją pinigų rinkoje tai nė kiek nestebina, o nesislapstant koordinuojami bankininkų veiksmai demonstruoja, kad kaltinimai karteliniais susitarimais jų nė kiek negąsdina, tačiau neramina kriptovaliutų sėkminga plėtra.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau