Balkonų stiklinimas: kodėl verta rinktis šią paslaugą?

Kartais pasvarstoma, ar balkonų stiklinimas tikrai gali būti geriausiu pasirinkimu, ar vis dėlto galima išsiversti ir be to. Neretai manoma, kad ši paslauga gali kainuoti pernelyg brangiai, ar kad tai tiesiog nėra būtina. Vis dėlto, nusprendę pasirinkti balkonų stiklinimą neretai teikia, kad tai buvo tikrai puiki mintis, ir įvardina gana nemažai privalumų. Taigi, kodėl verta rinktis šią galimybę?

Balkonas apsaugomas nuo taršos

Balkonų stiklinimas puikiai pasiteisina tada, kai balkone siekiama palaikyti švarą. Deja, neįstiklintame balkone kartais tai yra neįmanoma – balkoną priteršia paukščiai, į jį vėjas prineša dulkių, lapų ar šiukšlių, o tuomet, jei viršuje gyvena netvarkingi kaimynai, į balkoną gali įkristi cigarečių nuorūkų ir pribyrėti pelenų. Tuo atveju, jei nusprendžiama balkoną įstiklinti, viso to tikrai bus galima išvengti.

Palaikoma optimali temperatūra

Jei žiemą jūsų namuose yra pernelyg šalta, balkono stiklinimas gali būti tikrai puikia išeitimi. Vis dėlto, klaidinga manyti, kad vasaros metu įstiklintas balkonas dar labiau padidins oro temperatūrą namuose. Šiuolaikinis balkonų stiklinimas gerokai skiriasi nuo tokio, kuris buvo naudojamas anksčiau. Dabar galima taip atverti įstiklinto balkono langus, kad atrodytų, jog jokio stiklo net nėra, o tuomet, jei orai subjurtų, galėsite užverti langus, ir nesirūpinti, kad padžiauti skalbiniai gali sušlapti nuo lietaus. Be to, įstiklintame balkone džiovinami skalbiniai įsigeria kur kas mažiau kvapų, o tai jau yra tikrai nemažas privalumas.

Paprasčiau puoselėti augalus

Kambarinių augalų mylėtojai sutinka, kad įstiklintas balkonas leidžia kur kas paprasčiau puoselėti įvairius augalus. Jie yra apsaugomi nuo skersvėjo ir kitų nepalankių sąlygų, taigi, augalai gali kur kas labiau vešėti. Jei auginamos kambarinės gėlės yra labai lepios ar joms reikia kuo daugiau saulės, balkono stiklinimas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Taip pat į įstiklintą balkoną galėsite drąsiau įleisti augintinius – nereikės nerimauti, kad jie gali iškristi.

Užtikrinama garso izoliacija

Jei nuolat skundžiatės iš lauko sklindančiu triukšmu, tokiu atveju galite pasvarstyti apie balkono stiklinimą. Ši galimybė leis jums namuose mėgautis ramybe, ir nebereikės sukti galvos, kaip būtų galima sumažinti triukšmo lygį.

Įstiklintą balkoną galite paversti sandėliuku

Jei nuolat svarstote, kur būtų galima sandėliuoti tam tikrus daiktus, kurie niekaip neranda vietos jūsų namuose, tokiu atveju balkonų stiklinimas taip pat gali puikiai pasiteisinti. Nesvarbu, ką balkone laikysite – dviratį ar įvairius kitus daiktus, galėsite būti užtikrinti, kad čia jų nepaveiks įvairios nepalankios gamtos sąlygos.

Palanki paslaugos kaina

Nors neretai manoma, kad balkonų stiklinimas gali būti pernelyg brangus, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šiuo metu balkonų stiklinimą siūlo ne taip ir mažai įvairių skirtingų kompanijų, tad visada galima palyginti, kokias paslaugos sąlygas yra nustačiusios skirtingos bendrovės, ir tikrai rasite tinkamiausią pasirinkimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau