Didžiausia internetinė parduotuvė eBay pradės priimti mokėjimus Bitcoinais

Didžiausias pasaulyje internetinis aukcionas „eBay“ atsisako 15 metų trukusios mokėjimų aptarnavimo partnerystės su „PayPal” ir nuo šiol šioje srityje daugiausia bendradarbiaus su Nyderlandų „Adyen“.

Naujiena įdomi ir tuo, kad mokėjimo platforma „Adyen“ , partnerystės su „BitPay“ dėka, turi integruotą į savo sistemą mokėjimą Bitcoinais. Tai leis „eBay“, taip pat kitom kompanijoms, naudojančioms „Adyen“ sistemą, pvz. „Facebook“, „Spotify“, „Uber“ ir kitoms, priimti mokėjimus skaitmenine valiuta. „EBay“ paskelbė apie planus nustoti dirbti su „PayPal“ kaip mokėjimo paslauga iki 2020 m.

Kitais metais bendrovė pradės pervesti nedidelę mokėjimų dalį naujam partneriui. Pasibaigus galioti „eBay“ susitarimui su „PayPal“, šis mokėjimo metodas išliks, tačiau nebebus pagrindinis.

Ši naujiena „PayPal“ akcijų vertę sumažino 12%. „EBay“ atstovai paaiškino tokį žingsnį dėl poreikio suteikti vartotojams daugiau mokėjimo būdų pagal analogiją su tokiais interneto komercijos milžinais kaip „Amazon“ ir „Alibaba“, nes „Adyen“ palaiko daugiau nei 200 mokėjimo būdų (nors nei „Amazon“, nei „Alibaba“ kol kas nepriima kriptovaliutos).

„Adyen“ partnerystė su „eBay“ yra didžiulė pirmosios pergalė. Atkreipkite dėmesį, kad bendrovė pranešė apie 2016 metais gautą  178 mln. EUR grynąjį pelną, tuo tarpu „PayPal“ per tą patį laikotarpį uždirbo beveik 11 milijardų JAV dolerių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau