Išskirtinis Samsung Galaxy Note išskirtiniams žmonėms

Jau ilgiau kaip mėnuo bandau prisijaukinti Samsung Galaxy Note. Nesėkmingai. Ir tik visai neseniai supratau kodėl – šis telefonas skirtas tikrai ne visiems. Va ir man jis neskirtas. Ir mano skeptiškas požiūris į šį produktą nuo pirmos jo pristatymo dienos čia nė prie ko. Tiesiog šis telefonas skirtas tik tam tikrai išskirtiniai grupei žmonių kurie žino ko nori iš gyvenimo ar išmaniojo telefono.

Ir pastariesiems nėra prasmės toliau skaityti šį įrašą – tiesiog eikite ir įsigykite šį išskirtinį produktą. O abejojantiems savo išskirtinumu ar bijantiems, kad nesugebės prisijaukinti šio išmaniojo telefono pabandysiu parašyti kodėl gi man su Note ne pakeliui bei kuom gi šis telefonas toks jau išskirtinis.

O jo išskirtinumas prasideda jau nuo įpakavimo. Pastovūs skaitytojai jau matė Samsung Galaxy Note dėžutę, o likusiesiems siūlau pasigrožėti šia išskirtine pakuote:

Nesu ir niekada nebuvau daiktų vergas, bet įsigijus daiktą už keletą tūkstančių litų tikrai maloniau kai pakuotė išsiskiria iš pilkos blizgančios masės:

Dar vienas šio telefono privalumas tai 8 megapikselių raiškos foto kamera. Ir jeigu aukščiau esančių nuotraukų kokybė jums atrodo prasta, tai turėkite omenyje, kad esu baisus tinginys ir neradau laiko bei motyvacijos jas padaryti prie natūralaus apšvietimo. O kaip nuotraukos darytos prie 15W spinksulės manau tikrai puikios. Palyginimui galite pažiūrėti, kaip ta pati dėžutė atrodo nufotografavus su Galaxy 550 ir Galaxy XCover bei Note:

Norint išvysti skirtumą išsididinkite nuotrauką. Tada manau Note foto kamerai nebeliks priekaištų. Tik nereikia užmiršti, kad tai telefonas, o ne fotoaparatas. O kaip telefonas jis fotografuoja tikrai puikiai. Ir ne tik fotografuoja – filmuoja dar geriau. Išskirtinė kokybė ypač jaučiasi filmuojant FullHD – vaizdo kokybė lenkia keletos metų senumo profesionalią techniką. Ir nesvarbu filmuosite saulėtą dieną prie natūralaus apšvietimo, ar prie mano spinksulės – vaizdelio detalumas tiesiog pribloškiantis.

Vienas iš pagrindinių šio telefono išskirtinumų tai specialus pieštukas įmontuotas į korpusą. Vyresni skaitytojai dar turėtu prisiminti prieš 5 ar daugiau metų gaminamus delninukus kuriuos valdyti be specialaus pieštuko buvo tiesiog neįmanoma. O šiame telefone pieštukas nebūtinas atliekant įprastas funkcijas, bet labai praverčia kūrybingiems žmonėms. Nors nebūtinai reikia būti menininku, norint išnaudoti pieštuko privalumus. Galima tiesiog pasižymėti tam tikrą sritį ką tik padarytoje nuotraukoje ar parašyti pastabas:

O turintys bent kruopelytę talento gali sukurti kažką panašaus į:

Arba galima vienu mygtuko esančio pieštuke paspaudimu padaryti ekrano nuotrauką. Nemačiusiems telefono gyvai nufotografavau tą pieštuko mygtuką ir beje nuotrauka pilnai paruošta publikacijai pačiame Galaxy Note telefone:

Nors čia tik patys paprasčiausi įmanomi šio pieštuko panaudojimo būdai, o turintiems noro, laiko ir fantazijos Samsung Apps siūlo nemažai programėlių skirtų darbui būtent su šiuo telefonu ir optimizuotų pieštukui:

Norėčiau parašyti apie visas programėles, bet dėl laiko ir vietos stokos apsiribosiu atkreipdamas dėmesį tik į vieną – Animating Touch. Tai animacijai kurti skirta programėlė, kuri leidžia savo kūrinį iš telefono įkelti tiesiai į Youtube:

O, kad jau užsiminiau apie Samsung Apps, tai norėčiau pristatyti vieną, bent jau man nematytą, negirdėtą programėlę tai Pocket Blonde. Turbūt jau visiems teko girdėti apie iPhone pagalbininką Siri. Tai Note šeimininkai galės mėgautis ne kažkokia beveide sirijiete, bet simpatiškos blondinės draugija:

Po visų išsakytų liaupsų gali kilti pagrįstas klausimas klausimas kodėl gi aš pats taip ir nepamėgau šio telefono… O priežastis tik viena – dydis. Visą mėnesį juo naudodamasis pastoviai bijojau jį išmesti. Norint juo efektyviai naudotis būtinos abi rankos. Jeigu galite leisti sau tokią prabangą kaip skirti abi rankas telefonui, tai jis jums puikiai tiks. Bet aš vis dar neturiu asmeninio vairuotojo, todėl tiek automobilyje, tiek gatvėje Note naudotis praktiškai negalėjau.

Ir ne tik dėl baimės išmesti, bet ir todėl, kad mano plaštakos dydžio neužtenka jį valdyti viena ranka. O kai bandydavau tai daryti namie gulėdamas ant sofos, tai telefonas pastoviai man iškrisdavo. Todėl iškart perspėju, kad net nebandytumėte juo naudotis viena ranka jeigu nesate pasikloję šieno kur telefonas galėtu saugiai nukristi.

Iš kitos pusės kai galite sau leisti tokią prabangą kaip abi rankas skirti telefono valdymui, tai Note tampa šauniu išmaniuoju pagalbininku. Praktiškai tai maža planšetė kurioje galima tiek naujienas paskaityti, tiek elektronines lenteles redaguoti ir dar begalę darbų atlikti. Ir jį galima nešiotis kišenėje. Tiesa tik striukės ar švarko, nes bent jau aš neturiu tokių kelnių kuriose tilptu šis telefonas. Na tilpti, gal ir tilptu, bet būtu tikrai nepatogu.

Beliko paminėti, kad Samsung neužmiršo kairiarankių ir galima nusistatyti kurioje rankoje jūs laikote pieštuką, o kurioje telefoną. Bet kaip jau minėjau begalę kartų jūs turite būti išskirtinė asmenybė arba bent jau turėti mažiausia dvi laisvas rankas. Jeigu atitinkate abi sąlygas, tai šis telefonas jums puikiai tiks. Jeigu abiejų sąlygų netenkinate, tai rinkitės kurį kitą, ne tokį išskirtinį telefoną.

Jeigu pasigedote techninės informacijos tai ją galite rasti GSM Arena apžvalgoje arba perskaitę mano kolegos apžvalgą.

Sekančią savaitę nepražiopsokite linksmo įrašo kur lyginsiu Samsung Galaxy Note su kuo tik įmanoma palyginti.