„iPhone 11“ tapo populiariausiu išmaniuoju telefonu per pirmąjį 2020 m. ketvirtį

Tyrimų bendrovės „Omdia“ duomenimis, „iPhone 11“ buvo populiariausias išmanusis telefonas pirmąjį šių metų ketvirtį, nepaisant to, kad dėl koronaviruso pasaulyje buvo įtempta padėtis. Ataskaitoje teigiama, kad per pirmuosius tris metų mėnesius „Apple“ į prekybą išsiuntė apie 19,5 milijono „iPhone 11“.

Pastebimai atsilikdamas nuo lyderio, antrąją vietą „Omdia“ reitinge užėmė „Samsung Galaxy A51“, kurio tiekimo apimtis siekė 6,8 milijono vienetų. Toliau seka „Xiaomi Redmi Note 8“ ir „Redmi Note 8 Pro“ išmanieji telefonai, kurių pardavimai pirmąjį ketvirtį siekė atitinkamai 6,6 mln. ir 6,1 mln. „IPhone XR“, kuris buvo perkamiausias išmanusis telefonas per praėjusių metų pirmąjį ketvirtį, per pirmus tris šių metų mėnesius pasiekė 4,7 milijono vienetų ribą. Tuo tarpu kitų dabartinės kartos „iPhone“ modelių rinkai pateikta buvo gerokai kukliau: „iPhone 11 Pro“ per ketvirtį iš sandėlių išvežta 3,8 mln. vienetų, o „iPhone 11 Pro Max“ – 4,2 mln.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau