„iPhone 11“ anonsas: bestselerio „iPhone XR“ įpėdinis su dviguba kamera

Kiekvieną rudenį sulaukiame naujų „iPhone“ ir šiemet, kaip ir pernai, paskelbta apie tris naujus produktus. Standartinį „IPhone XS“ pakeitė „iPhone 11 Pro“, brangiausio „iPhone XS Max“ įpėdiniu tapo „iPhone 11 Pro Max“. Tuo tarpu populiarus ir lengviausiai prieinamas „iPhone XR“ užleido savo vietą „iPhone 11“.

Pigiausias tarp debiutantų yra „iPhone 11“, kurio išvaizda, palyginti su jo pirmtaku, liko beveik nepaliesta, išskyrus galinio fotoaparato dizainą. Gamintojas eilinį kartą pareiškė, kad gaminant galinį dangtelį buvo naudojamas patvaresnis stiklas. Šį modelį galima rinktis iš 6 ryškių spalvų, įskaitant raudoną, geltoną, šviesiai violetinę ir mėtų.

iPhone 11
iPhone 11

Priekiniame skydelyje sumontuotas 6,1 colio „Liquid Retina“ ekranas su 1792×828 taškų skiriamąja geba. Įprastoje vietoje liko išpjova, kurioje gamintojas įtaisė 12 megapikselių plačiakampį modulį „TrueDepth“ su f / 2.2 diafragma, kuris yra atsakingas už „Face ID“ funkciją ir sugeba filmuoti 4K vaizdo įrašą 60 kadrų per sekundę greičiu, taip pat turi „Slo-mo selfies“ režimą.

Siūloma daugybė pokyčių, susijusių su „geležimi“ ir kameromis. Išmanusis telefonas turi šviežią 7 nanometrų „Apple A13 Bionic“ platformą su „Neural Engine“ neuroprocesoriaus mikroschema. Gamintojo atstovas per spaudos konferenciją nepamiršo pranešti, kad procesorius tapo naujuoju „karaliumi“ išmaniųjų telefonų pasaulyje žaidimų ir CPU našumo atžvilgiu, be to, jis neturi lygių dirbtiniu intelektu pagrįstų operacijų spartoje.

„iPhone 11“ kamera taip pat pasikeitė. Plačiakampiam 12 megapikselių jutikliui su f/1.8 diafragma ir OIS porą sudaro ypač plataus kampo objektyvas (matymo kampas 120 laipsnių) su f/2.4 šviesos pralaidumu. Kamera gavo portreto ir naktinį režimus, kad galėtų konkuruoti su „Google“ ir „Samsung“ flagmanais, taip pat daugialypį tonų atkūrimą, kuris leis skirtingai apdoroti atsispindžius atsižvelgiant į jų vietą.

Tradiciškai „Apple“ pristatymuose nutylima akumuliatoriaus talpa. Šį kartą kompanija taip pat atsisakė atskleisti aiškius skaičius ir apsiribojo fraze, kad „iPhone 11“ vienu akumuliatoriaus įkrovimu „gyvens“ valandą ilgiau nei „iPhone XR“. „Apple“ taip pat pagailėjo greito įkrovimo ir išmaniojo telefono energijos atsargas teks pildyti vos 5 vatų galia. Kita vertus, „iPhone 11“ gali pasigirti vandeniui atspariu korpusu, atitinkančiu IP68 standartą. Čia yra „Wi-Fi 6“ ir „Dolby Atmos“ technologijų palaikymas, 64/128/256 GB vidinės atminties ir „iOS 13“.

iPhone 11 kaina

Smunkantys pardavimai gamintoją už „iPhone 11“ privertė paprašyti „vos“ 699 JAV dolerių ir tai yra 50 USD mažiau, nei anonso metu JAV buvo prašoma už „iPhone XR“. Naujienų pardavimas prasidės rugsėjo 20 d.