IFA 2016: neįprasta GPS navigacija motoroleriams „TomTom VIO“

IFA 2016 parodoje, kuri vyks Berlyne nuo rugsėjo 2 iki 7 dienos, bendrovė „TomTom“ pristatė neįprastą navigacijos sistemą VIO.

Naujiena skirta pirmiausia motociklų, elektrinių motorolerių ir panašių transporto priemonių savininkams.  Prietaiso apvali formą primena klasikinį galinio vaizdo veidrodėlį, tačiau vietoj atspindimojo paviršiaus čia yra jutiklinis ekranas.

TomTom VIO TomTom VIO

„TomTom VIO“ yra apsaugotas nuo drėgmės, o su jo ekranu galima sąveikauti ir dėvint pirštines. Keičiami spalvoti korpuso dangteliai leidžia stilizuoti prietaisą pagal motorolerio dažus.

VIO turi integruotą GPS imtuvą, bet jis nėra pilnavertė navigacijos sistema. Visi skaičiavimo našta gula ant išmaniojo telefono su įdiegta mobiliąja aplikacija „pečių“. Duomenų perdavimas atliekamas naudojant Bluetooth. Integruotas GPS lustas leidžia taupyti mobiliojo prietaiso baterijos energiją.

TomTom VIO

Be žemėlapių ir navigacijos nurodymų naujienos ekrane gali būti rodomi į išmanųjį gauti pranešimai ir informacija apie telefono skambučius. Pradėti pokalbį galite atsiliepę per motociklo šalme integruotas Bluetooth ausines.

VIO kainuos apie 200 JAV dolerių.