Garmin sukūrė karinius standartus atitinkantį atsparų GPS laikrodį

Kaimanų salose registruota bendrovė „Garmin“ pristatė sustiprintą, lauko sąlygoms pritaikytą išmanųjį GPS laikrodį, kurį pavadino „Instinct Tactical Edition„. Prietaisas buvo gaminamas pagal karinio standarto MIL-STD-810G reikalavimus terminiam, smūgių ir vandens atsparumui (įvertintas iki 100 metrų) su pluoštu sustiprintu polimeriniu korpusu. naujienoje įmontuotas chemiškai apdorotas ir įbrėžimams atsparus ekranas, kuriame rodoma informacija yra lengvai matoma net ryškioje saulės šviesoje.

 „Instinct serija greitai įsitvirtino kaip laikrodis žmonėms, kuriems reikia tokios pat atsparios įrangos, kaip ir sąlygos, kuriose jie yra,“ tikina Garmin buitinės technikos pasaulinės prekybos viceprezidentas Danas Bartelis . „Įtraukus taktines Garmin Tactix serijos funkcijas, Instinct Tactical Edition apjungia geriausias abiejų produktų linijų savybes, kad užtikrintų taktines ir multisporto funkcijas žmonėms, kurie laiką leidžia lauke bei kuriems būtinas laikrodis, kuriuo galima pasikliauti net sudėtingiausiomis sąlygomis.“

Laikrodyje įdiegtos navigacijos ir treniruočių funkcijos, be to čia rasite kelios funkcijas, skirtos taktinėms operacijoms, tarp jų – Jumpmaster ir iš anksto įkrauti taktiniai veiksmai, kelionės taškų planavimas, dvigubos padėties GPS formatavimas ir galimybė matyti su naktinio matymo įranga. Oro operacijoms naudojamas Jumpmaster su trimis šuolio rūšimis: HAHO, HALO ir Statiniu. Nustačius „Instinct Tactical Edition“  dviejų pozicijų režimu laikrodis viename duomenų ekrane vienu metu rodys dvi koordinačių sistemas: MGRS bei ilguma-platuma. Aktyvavus naktinio matymo režimą, ekrano fono apšvietimo nustatymai sumažinami iki minimumo, kad netrukdytų naktinio matymo akiniams.

Papildomai pat pridėtos patobulintos Garmin Tactix® serijos funkcijos, tarp jų – galimybė matyti su naktinio matymo įranga, Jumpmaster, dvigubos padėties GPS formatavimas, iš anksto įkrautų taktinių veiksmų ir kelionės taškų planavimo rodymas. Instinct Tactical Edition turi ir naująjį slaptąjį režimą, kad GPS buvimo vieta nebūtų saugoma bei skelbiama.

Tuo tarpu įjungus slaptą (maskavimosi) režimą, bus atšauktas GPS buvimo vietos įrašymas ir dalijimasis, taip pat išjungtas belaidis ryšys. Veikiant slaptajam režimui, GPS vieta matoma prietaise, tačiau vieta neišsaugoma prietaiso atmintinėje ir adresai neperduodami. Tai suteikia galimybę treniruotis vietose, kur kyla pavojus dėl vietos duomenų saugumo, jeigu prietaisas būtų prarastas arba įrašyti veiksmai – nukopijuoti. Slaptasis režimas greitai nutraukia visą belaidį ryšį į ir iš prietaiso.

Nepriklausomai nuo to, ar stovyklaujate, treniruojatės ar vykdote kasdienę veiklą, Instinct Tactical Edition registruoja pulsą, žingsnius, nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ir daug ką kitą. Žygis, bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, irstymasis baidare ir slidinėjimas – tai tik keletas prietaiso palaikomų veiklos režimų.

Instinct Tactical Edition įtaisytas akumuliatorius, pasak gamintojo, prietaisą aprūpina energija išmaniojo laikrodžio režime iki 14 dienų, GPS režime iki 16 valandų ir UltraTrac™ energijos taupymo režime net iki 40 valandų. Straipsnio rašymo metu laikrodį galima įsigyti už rekomenduojamą € 349,99 pardavimo kainą.

Instinct Tactical Edition yra naujausias „Garmin“ lauko prietaisas, kuriame kreipiamas didžiausias dėmesys į technologijų ir inovacijų plėtrą, siekiant pagerinti vartotojų patirtį lauke – žygiuose, medžioklėje, bėgiojant, važiuojant kalnų dviračiu, žaidžiant golfą, nardant arba treniruojant šunis. „Garmin“ lauko prietaisai gali būti svarbūs instrumentai įvairaus lygmens aktyvios gyvensenos mėgėjams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau