Didžiausi Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai susibūrė į aljansą

Vieni stambiausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų – „Xiaomi“, „Vivo“ ir „Oppo“ paskelbė apie bendro aljanso sukūrimą. Šio sprendimo esmė – supaprastinti duomenų perdavimą tarp šių gamintojų išmaniųjų telefonų.

Įgyvendinus šią idėją vartotojas keisdamas vieno gamintojo išmanųjį telefoną į kito sukurtą įrenginį, nepatirs problemų susijusių su asmeninių duomenų perkėlimu. Kiekvienas, prisijungęs prie „Xiaomi“, „Vivo“ ir „Oppo“ aljanso garantuos, kad maksimaliu greičiu bus perduotas kiek įmanoma didesnis asmeninių duomenų kiekis. Tam atlikti netgi nereikės naudotis mobiliuoju internetu ar atsisiųsti jokios trečiosios šalies programos.

„Xiaomi“, „Vivo“ ir „Oppo“ jau pakvietė likusius išmaniųjų telefonų gamintojus prisijungti prie jų aljanso motyvuodami, kad tai galiausiai duos naudos galutiniams vartotojams. „Realme“ jau sureagavo į pasiūlymą pareikšdama, kad jų išmaniųjų telefonų vartotojai taip pat galės tikėtis paprasčiausio duomenų perdavimo būdo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau