„iBuyPower Revolt 2“: išskirtinio dizaino kompaktiškas korpusas žaidimų kompiuteriams

Bendrovė „iBuyPower“ pristatė kompaktišką korpusą „Revolt 2“, kuris yra skirtas stacionarių kompiuterių ir žaidimų sistemų kūrimui. Naujiena gavo originalų dizainą bei leidžia naudoti mini ITX dydžio pagrindines plokštes ir ATX maitinimo blokus. Korpuso konstrukcija yra tokia, kad įdiegus atskirą grafikos greitintuvą, jis aiškiai matomas pro viršutinėje dalyje esantį langelį. Beje, čia galima įstatyti iki 300 mm ilgio vaizdo plokštę.

iBuyPower Revolt 2

„Revolt 2“ taip pat yra vietos vienam 3,5 colių kietajam diskui ir dviem 2,5 colių kaupikliams. Numatyta greito SSD pakeitimo sistema. Korpusas aprūpintas apšvietimu „Smart Lighting“ su gebėjimu atkurti 16 milijonų spalvų ir įvairių efektų palaikymu, pavyzdžiui, šviesų pulsacija. Naujienos matmenys yra maždaug 455 × 380 × 230 mm.

iBuyPower Revolt 2

„iBuyPower Revolt 2“ bus parodytas sausio pradžioje vyksiančioje parodoje „CES 2016“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau