Rožinis Sony Xperia Z5 pasirodys kitą mėnesį

xperia_z5_press_01

Jei Sony Xperia Z5 spalvų gama jūsų netenkina, tada jums bus malonu sužinoti, kad rožinė telefono versija pasirodys sausio pabaigoje, nors tik Taivane. Dėl tikslios pasirodymo datos Europoje ir Lietuvoje kol kas neaišku.

Remiantis vietinę žiniasklaida, rožinė Xperia Z5 versija bus specialiai skirta Chunghwa Telecom kompanijos vartotojams, Taivane. Pasirodymo data gražiai sutampa su Šv. Valentino diena ir Kiniečių naujaisiais metais.

Pink-Xperia-Z5-Premium

Tai nėra pirmas kartas, kuomet Sony pasiūlo specialius spalvų variantus išskirtiniams ryšio tiekėjams, bet šios partnerystės dažnai trunka neilgai, dėl to galime tikėtis šios spalvos pasiūlymo ir kitose regionuose. Violetinės spalvos Sony Xperia Z3 buvo pasiūlytas to pačio Taivano gyventojams, Hong Kongo ir Didžiosios Britanijos, 2015 metų sausio mėnesį, dėl to galime tikėtis ir didesnės spalvų gamos greitu laiku.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau